Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlásokat kérnék, budapesti...

Ajánlásokat kérnék, budapesti végleges lábszőrtelenítés ügyében. Hol, mennyi milyen a hatás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jártam "végleges" szőrtelenítésre és nekem nem használt semmit, pedig nem volt erős a szőröm, mert nem is a lábamról szedettem. Az árak nagyon változók meg az is, hogy kinek mennyire használ és hány kezelés szükséges. Szerintem amíg használ a lábon a kezelés (ha használ egyáltalán, mert nem mindenkinek használ, erre itt vagyok példának én), addig szerintem legalább 400,000-500,000 forintot kell ráköltened. És a "végleges" szőrtelenítés nem végleges, a legtöbbeknek 5-7 évnél tovább nem nagyon tart. Pihék tutira visszanőnek, de ha nincs szerencséd, akkor visszajön a szőr, ahogy volt. Ennél a havi 1 gyantáztatás sokkal könnyebb, biztosabb és olcsóbb megoldás véleményem szerint.
2009. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!