Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lábszőrtelenítés? Mivel hatásos?

Lábszőrtelenítés? Mivel hatásos?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha borotváljuk csak megerősödik és mégjobban szőrös lesz a láb..ez igaz? mivel félek epillálni..mit tegyek vele?
2012. máj. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fog több nőni,de így nyáron 2 naponta szedheted le borotvával! Nem kell félni epilátortól elején fáj meg nem is fog kiszedni minden szőrt, de ha folyamatosan csinálod azt a pár szőrszált ami kinő nem vészes fájdalom kiszedni! Én epilátorom pl jégakkus így hűsítí is a lábam,de nem szoktam nagyon használni hozzá mert nem fáj annyira hogy ne bírnám ki!
2012. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2012. máj. 27. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni, még a gyantázást is.

Nekem nagyon hülye bőröm van. Borotválni kb. 2 naponta kéne és akkor is csak pár óráig lenne sima, utána már szúrna.

Epilálnom is hetente-10 naponta kell, mert borostás lesz :)

A gyanta is csak max. 2 hétig jó, utána már kínszenvedés kivárni, hogy megnőjön annyira, hogy ismét le lehessen szedni.

Áááááááá, utálom az egészet!

Ha a pénztárcám engedné, a lábamat is kezeltetném az IPL szőrtelenítővel. A hónaljamat és a bikini vonalamat csináltatom már egy ideje és nagyon jó! Kupont vettem hozzá, össz. 10e Ft volt a 13 alkalom. Csak sajnos a láb egy elég nagy terület, így az sokkal drágább lenne :(

2012. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 nap az nem kevés szőrtelenítésre:) teljesen normális én is hetente epilálok kb !
2012. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nyáron hetente kell epilálnom :)

Még "jó", hogy úgy reklámozzák az epilátorokat és a gyantát, hogy 6 hétig sima és szőrtelen tőle a bőr... :)

2012. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki azzal etetett, hogy havonta elég epilálnom a lábam, és ritkul is a szőr idővel. Na mondom, ha úgy is van epilátorunk elkezdem használni. Nekem is kb. hetente, 10 naponta kell(ene) epilálnom a lábamat. De még mindig jobb, mint naponta borotválni.


Én is az epilátort ajánlanám. Nekem nem jégakus az epilátorom, viszont úgy szoktam csinálni, hogy bő, meleg vízben megmosom a lábam, szárazra törlöm és utána epilálom. Így felpuhul a szőr és a bőr, és nem fáj annyira.

Én próbáltam már epilátort, borotvát, krémet, gyantát. A gyantával az volt a bajom, hogy nem szedte le a szőrömet rendesen és még a gyanta is rajtam maradt, a krém pedig túl sok vegyi anyagot tartalmaz és nem kísérletezek az érzékeny bőrömön vele.

Az epilátor viszont jó, ráadásul, egyszer megveszed évekig tudod használni. Egy normális epilátort már 5-7000Ft körül is lehet venni.

17/L

2012. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!