Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 12 évesen még nem jöt meg...

Ha 12 évesen még nem jöt meg a menstruacio akor mikor jön?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
9-5 éves kor között bármikor. Ha még 15 évesen sincs, akkor érdemes dokihoz menni, addig meg örülj hogy nem kell vele szenvedni.
2015. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*15
2015. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis 15 évesen, hanem 17 éves korig illik megjönnie!
2015. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom 16 évet mondott mind fiúknál,mint lányoknál egyaránt amikorra egy fiatalnak úgymond ivarérettnek kellene lennie,ez a végső határ,tehát nemileg érettnek.



De bármikor megjöhet,manapság sok kislánynak 11-12 évesen jön meg,akinek 13 éves kora után azok már kicsit későnérőek úgymond.

De 13-14 éves korod körül biztosan meg fog jönni,de akár nyáron is megjöhet.


Nem lehet megmondani mikorra várható.

2015. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne stresszelj miatta,mert felesleges!

Én majdnem 13 voltam mikor megjött és én nagyon vártam, mert sokat piszkált a saját családom, hogy nem eszem eleget ezért nem jön meg és ezért nem vagyok nagy lány. Plussz sok több osztálytársnőmnek is már rég volt én meg azt hittem kimaradok valamiből.

Story time vége

A lényeg,hogy ha itt az ideje majd jön ez treljesen normális

2015. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 15 évesen jött meg először. Az utolsó voltam az osztályban. Nem éreztem úgy, hogy kimaradtam volna bármiből is.

Ráadásul nekem az első menstruációmtól kezdve, mindig pontosan érkezett, görcsök nélkül. :)


Így a válaszom az, hogy ne aggódj, lehet a Te tested később érik... :)

Addig is kevesebb dolog miatt kell aggódnod.

2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 éves korra kellene megjönnie, de ha nem jönne meg és elmész majd orvoshoz, akkor az orvosok 80%-a még egy év türelemre int mielött hormon kezelést kezdene.
2015. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!