Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! Szokatlan hüvelyi...

Help! Szokatlan hüvelyi vérzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az előbb vettem észre a mosdóban, hogy valami nem oké... hát vér volt a wc-papíron, én pedig megijedtem. Mi okozhatja? 3.án múlt el a menstruációm, még szűz vagyok, és kaptam HPV oltást is. Segítsetek:(

2015. máj. 11. 17:37
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak jobban megdörzsölted a kelleténél?
2015. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Hát mivel fiú vagyok nem sok tanácsot tudok adni ,de az jutott eszembe hogy akkor is szokott ilyen lenni ha megsérül az anyaméh.Esteleg nem ütötted be ott vagy ilyesmi?

Fordulj felnőttek felé!

Vagy menj el nőgyógyászhoz.

15/F

2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hormonális oka lehet,ne féljél.Menj el orvoshoz,beállitják.
2015. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 .válaszoló, de aranyos vagy :-) Ne haragudj, de ezt a válasz megmosolyogtam. Nem bántásból írom, ne értsd félre. :-)
2015. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdezőnek: ne félj, ez nem jelent semmi rosszat. :-) Néha a hormonok tényleg tudnak "rosszalkodni" A női test nem gép, sajna nagyon kevés nő van, akinek úgy működik, mint az orvosi könyvek írják :-)
2015. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hüvelyvérzés!!
2015. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!