Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokatlan vérzés, magas hő,...

Szokatlan vérzés, magas hő, cickóérzékenység?

Figyelt kérdés

Össze- vissza menstruálok, mióta abbahagytam a sokéves fogamzásgátlót. Voltam dokinál, norcolut.. stb, de hanyagoltam a gyógyszereket, bíztam benne hogy "természet" elintézi a dolgokat. Általában ki szokott maradni a 2 mensi között 1-2 hónap, de most megvolt április 24-30-ig, utána pecsételő vérzésem volt máj 6-án, utána megjött május 21-én. 25-26-ig volt meg. Kicsivel kevesebb mint szokott, de nem sokkal. Tegnap óta érzékeny a cickó, főleg a bimbó. Illetve, ma du-n nagyon melegem lett, hazaértem, mondom megmérem a hőm, és 37,3 volt.

Bizakodhatom , szerintetek? Vagy teljesen esélytelen?


2013. jún. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinálj terhességi tesztet!


Ha negatív, ajánlom a Mastodynon cseppet, kúraszerűen kell szedni, homeopátiás cucc, szóval csak rásegít a természetre. Segít rendbe tenni a menzeszed.

2013. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

No, ezt a cseppet még nem hallottam.. köszi a tippet :)

Azért kérdezem, mert ugye (elvileg) a kövi nemvárt, kb huszonvalahányadikára esne.. mégis teszteljek?

2013. jún. 1. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A nappali hő nem számít semmit, csak az ébredés utáni.

Az is csak akkor, ha előtte mérted, mert különben nincs mihez viszonyítani.

Ráadásul a magas ébredési hő is csak azt bizonyítja, hogy volt ovuláció.


Nekem egyébként rögtön ovu után érzékeny lesz a mellem, egészen a menzeszig, pedig még sosem voltam terhes.


Szerintem inkább kezd el hőmérőzni, hogy pontosan lásd, mi a helyzet.

Lehet, hogy most volt ovud.

2013. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

végighőmérőztem már egy hónapot, de nem tapasztaltam 36,2-nél magasabb hőt. Ezért is furcsa.

Most 3napja magas. Az ébredési hőm is 36,7 volt...

2013. jún. 3. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt?
2018. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!