Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a számomra eddig...

Normális ez a számomra eddig szokatlan vérzés korai terhességmegszakadás után?

Figyelt kérdés

Volt pár + tesztem, de még mielőtt beleéltem volna magam, kiürült a baba szervezetből. Sajnos. Kaptam ugyan Duphastont, de nem segített. Miután abbahagytam, rögtön meg is jött, és mivel nagyon korai terhesség volt, ürülök is szépen. (kb. 45-50 napra jött meg).

Eddig a menzeszem olyan volt, hogy 1 nap barna, 1-2 nap pirosas-barnás, majd ismét barnás, és kb. 4-5 napig tartott az egész, nagyon enyhén. Olvastam, hogy a barna váladék sárgatesthormon elégtelenségre utalhat, amire, illetve a baba miatt most szedtem a Duphastont.

A mostani mensim már 5. napja tart, és bár nem annyira sok, de még mindig piros színt láttam, talán most kezd majd elmúlni.

Ez az Duphaston miatt van, amit szedtem, vagy ilyen esetben, baba után amúgy is másabb a menstruáció?

Szerintem a következő hónapban próbálkozhatunk is, a doki nem mondott semmit, de ilyen korai terhességnél...De erősítsetek meg! Ugye lehet már?


2009. jan. 28. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal volt meg a terhesseg, es azert szakadt meg, mert az embrio nem tudott megtapadni, akkor szerintem nincs akadalya, hogy mielobb teherbe essel. Az orvos sem mondta gondolom, hogy egy egeszsegugyi kaparas kellene. Ha esetleg megis mondta, akkor viszont varni kell 2-3 honapot. Kivanom neked, hogy mielobb babazhass!
2009. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondta. A teszt már 2x pozitív volt, erősen, de a doki még semmit nem látott, így semmiféle külső beavatkozásra nem volt szükség, és nyilván azért nem intett várakozási időre, mert nincs rá szükség.
2009. jan. 28. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valoszinuleg nem tudott megtapadni. Nem kell varni, nyugodtan mehet a szex. :o)

Ha javasolhatom, igyal baratcserje cseppeket egesz ciklusban, majd ovulaciotol palastfu cseppeket is. Nekem ezek segitettek annak idejen teherbe esni.

2009. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, hónapok óta iszok cickafark, illetve palástfű teákat. Én is úgy gondolom, hogy sokat segítenek!
2009. jan. 28. 20:27
 5/5 A kérdező kommentje:
És az, hogy más a mensi színe, lehet a Duphaston hatása?
2009. jan. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!