Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a franc lehet a hónaljamba?

Mi a franc lehet a hónaljamba?

Figyelt kérdés
Először csak egy nagy csomó volt benne, enyhén fájt. Aztán egyre jobban fájt és nőtt a csomó, mignem elkezdtem nyomogatni és kinyomtam egy csomó váladékot belőle, ami a gennyre hasonlít. Azóta kb óránként nyomnom kell ki belőle a váladékot mert annyira feszül, hogy a kezemet sem bírom felemelni. kb 1 hete van ez. Mi lehet ez?
2015. máj. 5. 09:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Draga Gabika. Te hol a francba olvastál olyat hogy nem akarok orvoshoz menni? Az ember esze megáll hogy 1 hülye mondatot nem tudtok értelmezni. Nem TUDOK orvoshoz menni, bármennyire is szeretnék. Így érthető? Vagy lassabban írjam hogy megértsétek?


A normális válaszokat köszönöm! Esetleg én itthon, házilag tehetek valamit, hogy ne legyen gebasz? 3 kisgyerekem van, még nem kellene elpatkolnom.

2015. máj. 5. 11:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elmenni hívd ki. Az a dolga, hogy kimenjen többek között. Lehet, hogy adnod kell neki egy ezrest, de megéri. Nagyon veszélyes lehet, ha vérmérgezést kapsz (lásd alább).
2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A stílusodat pedig kikérem magamnak.
2015. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kihívni sem tudom. Nincs TB-m. Jövő hónapban lesz csak. Énis kikérem a stílusod magamnak. Nem kutya vagyok...
2015. máj. 5. 19:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Na jó, hagyjuk abba egymás döngölését, jó?


Nekem sincs, vagyis én magamnak fizetem...tudom, hogy sok, február óta nincs melóm. 6930 Ft havonta.


De azt tudod, hogy ha nem fizeted, a NAV behajtja rajtad kamatostul? Én sem akartam fizetni, de megijedtem a kamatoktól, és inkább fizetem, pedig 85000Ft-ból élünk ketten hitellel, kocsival....:(((

(amúgy próbálok munkát keresni, csak nem adnak, mert nem vagyok rászoruló....szerintük)

2015. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a tb-t kötelező fizetni.
2015. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem erre irányult a kérdés. Nyilván ha eltudnék menni orvoshoz akkor elmennék. És már nem kell ürítenem a hónaljam ugyhogy talán megjavul.
2015. máj. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!