Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a franc lehet a hónaljamba?

Mi a franc lehet a hónaljamba?

Figyelt kérdés
Először csak egy nagy csomó volt benne, enyhén fájt. Aztán egyre jobban fájt és nőtt a csomó, mignem elkezdtem nyomogatni és kinyomtam egy csomó váladékot belőle, ami a gennyre hasonlít. Azóta kb óránként nyomnom kell ki belőle a váladékot mert annyira feszül, hogy a kezemet sem bírom felemelni. kb 1 hete van ez. Mi lehet ez?
2015. máj. 5. 09:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szoptatást 1,5 éve hagytam abba, ha ez számít.
2015. máj. 5. 09:02
 2/17 anonim ***** válasza:
Én legalább a háziorvosnak megmutatnám.
2015. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Énis megmutatnám ha tudnám. Van valami ötlet mi lehet?
2015. máj. 5. 09:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyirokmirigy gyulladás. Go doki.
2015. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemtudok dokihoz menni. Rákos vagyok?
2015. máj. 5. 09:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Guinea Bissauban élsz? Szerinted így tudjuk kezelni a betegségedet? És feltárni, mi az oka? Nem tudjuk.
2015. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem kértem hogy kezeld a betegséget. Talán nem ártana olvasnod, hogy mi a kérdés. Az hogy jön ide hogy hol élek?
2015. máj. 5. 09:57
 8/17 anonim ***** válasza:
úgy,te barom, hogy ott valószínű nincs orvos. Egyébkén 4-ben válaszoltam, hogy mi lehet. Még valamit vársz tőlünk?
2015. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem mégy dokihoz, rövid úton vérmérgezésben meghalsz. volt ismerősöm majdnem ottmaradt, pár nyirokcsomóját ki is kellett venni, plusz intenzíven volt nem tudom meddig...alig adtak esélyt neki. Ő sem akart orvoshoz menni....Csak hajrá!!
2015. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, vigyázz nagyon a vérmérgezéssel!!! Az ilyen agresszív hozzászólókat meg felejtsd el!
2015. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!