Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a franc van ezzel? Betétbaj.!

Mi a franc van ezzel? Betétbaj.!

Figyelt kérdés

Ma jött meg először igazán.Amikor megjött nem volt rajtam betét,de utána be raktam egy tisztaságit,amit kb.2 óra múlva le is cseréltem mert mentem fürdeni.Na mármost amit most betettem fürdés után az extra hosszú kék csomagolású szárnyas éjszakai betét az a problémám hogy iszonyat kényelmetlen.!Kehet hogy nem az én méretem.?Túl széles azt érzem.!Végül is Anyum is ezt használja mért lenne ugyanakkora jó nekünk.???Van olyan hogy tinibetét.?ami mondjuk kisebb.?!

A másik kérdésem ha megvan akkor folyamatosan vérzel.?Mert amikor fürödtem nem volt piros a kád meg nem sok vér jött arra sem amit betettem miután láttam hogy megjött.!Fog még jönni.?Vagy ha most nem folyik akkor már nem is fog ebben a ciklusban mert az folyamatos vérzés.?



2014. jan. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki testalkatához másféle betét kényelmes, mint ahogy a testetek is más.

És jöhet még.Én akkor számítom a végét, ha már 1 napja nem volt semmi :) Fekve pl. nekem gyakorlatilag semmi se szokott lenni, és ahogy neked, fürdéskor sem. Nem folyamatos csorgás, főleg ha már gyenge a vérzés.

2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy fog-e jönni ezt senki nem tudja. ha nem extra erös a vérzésed fölösleges az éjszakai. legyen sima normál eü betét. kérd meg anyudat vegyetk olyat. az always ultra silk touch egész kényelmes nem olyan műanyag boritású hanem tényleg olyna mintha pamut lenne. olyan nincs hogy nem a te méreted és olya simcs hogy tini betét. a betétet a vérzés erössége szerint kell kiválazstani ha kénylemes ha nem. A vérzés nem egyfolytámban van de az elsö napokon sürün, gyakori hogy ülés után amikor felállsz nagyobb mennyiség távozik, de ezt majd ugyis kitapasztalod. emlékszem és aza elején ugy képzeltem hogy ez önklik épp ezért kb 10 mp alatt zuhanyoztam hogy nehogy akkor kezdjen el ömleni, aztán persze réjöttem ez nem igy jön:)

Az elsö pár alkalommal sokaknak még nincs is olyan erös vérzés.

2014. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.!
2014. jan. 12. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokott este sok lenni, csak az első napokon, de akkor se sok. És nem, nem folyik folyamatosan.:D Ha folyamatosan folyna fél óránként cserélgethetnénk..:D Egyébként tök furcsa, de én imádom a jó vastag, széles, puha betéteket. Tényleg, nekem sokkal kényelmesebb mint a kicsik. Meg sokkal nagyon biztonságérzetet is nyújt a nagy. Kinek hogy.:)
2014. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de amit en tettem be estére ,annak ilyen műanyag borítása volt...vagy nem Tom azt hogy hívják ...
2014. jan. 14. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki fogod tapasztalni, hogy melyik betét kényelmes a számodra. Én pl gyűlölöm, nem bírom elviselni az ilyen műanyagosokat.
2014. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!