Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a hónaljamba?

Csomót találtam a hónaljamba?

Figyelt kérdés

már régóta van néha-néha hogy fáj a hónaljam. ma találtam benne egy csomót. mi a teendő?

14/L


2014. nov. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal szólj a szüleidnek és hétfőn orvoshoz vezessen az első utatok ! Majd az orvos megteszi a következő lépést ,megírja a beutalót a szükséges helyekre . Azt a csomót ne piszkáld ,ne nyomogasd !!!
2014. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik fórumból másolom ide neked: (természetesen csak találgatás, úgyhogy azért dokival nézesd meg, de szerintem nem lesz komoly).


"nn831123 2013-05-30 14:42


Sziasztok! Nem tudom, hogy aktív lesz-e még ez a fórum valahol, de azért biztos, ami biztos leírom nekem mi volt. Szóval egyik napról a másikra mindkét hónaljamban feldagadtak iszonyat a mirigyek. Nem szőrtelenítés után, nem összefüggésben valami deo váltással, hanem csak úgy hipp-hopp. Annyira de annyira fájtak, hogy szinte nem is tudtam a karomat rendesen leengedni. Nekem mindkét oldalon nem foltként, hanem egy piros vonal szerű pírként jelentkezett csak elszíneződés. Aztán kb egy hét után elmúlt. Kis idő múlva megint előjött, aztán megint elmúlt. kb. már a harmadik ilyen esetnél elmentem egy spec. orvoshoz, aki kapásból rávágta, hogy tele van a szervezetem méreganyagokkal, úgyhogy feküdjek rá a méregtelenítésre. Hát igaza is lett, ugyanis előtte jóformán alig ittam folyadékot, tuti nem gurult le 1 liter sem naponta, emelett kávé meg miegymás. Aztán ittam méregtelenítő teát, meg mindenféle méregtelenítő kapszulát - orvosi felügyelet mellett!!!- ilyen volt például a halolaj kapszula stb...és azóta se híre se hamva. Szóval létezik olyan, hogy ha nem tud a szervezetedből távozni a lerakodótt méreganyag, akkor bizony jelez a szervezet, hogy gáz van. Azóta mondanom sem kell teljesen rászoktam a napi 1,5-2 liter folyadék fogyasztásra, persze van amikor ez egy kicsit kevesebb, de nagyon oda figyelek rá. Kb. 6 hónapig csináltam a méregtelenítést, jót tett, fogytam is:), erősebb lett az immunrendszerem is, nem voltam már olyan beteges. Mindenesetre persze nem szent írás,ami velem történt, de ha hasonló helyzetbe kerülnétek, mindenképpen gondoljatok erre is, mert lehetőségként benne van a pakliban. Mindenkinek azért egészséges és szép napokat kívánok."

2014. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Azért ebben a korban nem túl gyakori a mellrák, szóval nem kell parázni. Baromi sok teljesen ártalmatlan dolog lehet ráadásul. Dokihoz kell vele menni, legnagyobb valószínűséggel egy kicsit megnagyobodott nyirokcsomó, ami nem is betegség, de azért a biztonság kedvéért meg kell nézetni, megtapogatják és abból már meg tudják mondani, hogy milyen eredetű, vagy továbbküldenek ultrahangra, az sem fájdalmas.
2014. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
!!!!!! [link]
2014. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sincs, ez teljesen természetes dolog a korodban, a mirigyek duzzadnak, majd lelohadnak.

A rák egyébként sem fáj!!! csak a legvégső stádiumban.

Ha menstruálsz, akkor figyeld meg, hogy nagyon változik a ciklusoddal a csomó is.

Ha nem múlna el 2-3 mensi után, akkor a háziorvoshoz menj el és mutasd meg.

2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért erősen ajánlott dokihoz menni vele, még akkor is, ha nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy baj van. Ez a rák nem fáj, sem minden esetben igaz.
2014. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!