Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfolyásom van, megyek...

Hüvelyfolyásom van, megyek nőgyógyászhoz, pánikba estem, kaphatnék válaszokat? Többi lent

Figyelt kérdés
Eldöntöttem h orvoshoz fordulok a problémával, mivel elég régóta, bűzös szaga van. Csak nagyon félek a nőgyógyásztól! Szűz vagyok, ilyenkor mi az általános eljárás?? Valaki le tudná pontosan írni?

2015. ápr. 23. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, köszönsz. Elmondod, hogy bűzös hüvelyfolyásod van és szűz vagy. Ezután felülsz a vizsgálóra széttárt lábakkal és a doki a hüvelybemenethez odaérint egy nagy hurkapálca-szerűt és ezzel kenetet vesz. Esetleg megtapintja a hasad, petefészek-vizsgálat céljából. Majd felöltözöl, megköszönöd és néhány nap múlva jelentkezel, hogy mi lett a kenet eredménye. Lehet, hogy vissza kell menned, akkor már csak receptet kapsz. Kiváltod, alkalmazod. Nyugi és jobbulást.
2015. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is iszonyat féltem amikor először mentem, mert nagyon szégyenlős vagyok, szerintem nincs is szégyenlősebb nálam. Úgyhogy elhiheted, hogyha én túléltem, és azt mondom, hogy egyáltalán nem vészes, akkor tényleg nem az.:)

Egyébként levetkőzöl alulról, és kenetet vesz, kb. 1 perc az egész.:) Mindenképp mondd neki, hogy szűz vagy. Nekem egyébként rendes dokim van, múltkor, mikor ilyesmi panasszal mentem, akkor nem is vizsgált meg, mondta, hogy ad egy kúpot, és ha nem múlik el tőle, akkor menjek vissza, és megvizsgál. Hátha te is kifogsz egy ilyet.

2015. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenképpen női orvost keresnék elsőre, mert a beterpesztés azért elviselhetőbb, mint egy férfi elött.
2015. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!