Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek Candida lehet?...

Ez szerintetek Candida lehet? Reszletek lent

Figyelt kérdés

Szoval most leirok mindent ami eddig valami nemi fertőzésre utalt.

1. Minta felfazas. Nem mindig de elég gyakran olyan érzésem van mintha folyamatosan pisilnem kene, de ha elmegyek semmi max 1-2 csepp es éget meg csip. Es nagyon nagyon rossz erzes

2. Egyszer volt túrós darabos a nedvessegem szex után vettük csak észre. Utana soha többet nem volt csak ez az egyszeri alkalommal pedig semmit se csináltam ellene.(gyogyszer vagy ilyesmi)

3. folyamatosan fel vagyok puffadva. Szerintem sokkal több gaz van bennem mint korabban vagyis ugy érzem

4. olyan erzesem van mindig mintha "nagy WC-znem kéne közben nem is.van olyan hogy ugy érzem, es elmegyek...semmi es aztan legközelebb csak másnap jön.

5. Ez nekem a legkínosabb, a hüvelyvaladekomnak kellemetlen szaga van. Pedig mindennap fürdők alaposan. Es szexnel meg jobban érződik mert ugye kijön es mar annyira szégyellem magam. Kérlek segítsetek!

Volt mar valakinek ilyen? Vagy tudja valaki hogy ez pontosan mi? Es a legfontosabb hogy mit tehetek ellene?

Előre is köszi



2015. márc. 30. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Valoszinu. Túrós folyás gombara utal. A sűrű vizelési inger már gomba okozta huvelygyulladasra. Azzal viszont inkabb Menj orvoshoz.

De ha veszel veny nélküli canesten combit azzal tudod csillapítani a gondot viszont ha ilyen panaszaid vannak akkor az nem lesz teljes gyógyulás, inkabb csak max javulás.

2015. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha holnap tudsz dokihoz menni akkor az lenne a legjobb. Ha nem akkor gyors enyhülés a canesten combi lenne.
2015. márc. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet valami vény nélküli kuppal vagy ilyesmivel megsemmisíteni?

Nem tudok dokihoz menni:/

Es ez a túrós dolog egyszer volt csak mar pár hónapja es azóta nem jót vissza

2015. márc. 30. 01:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Jött*


Es köszi a valaszt

2015. márc. 30. 01:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg vegyél két doboz canesten combit. Veny nélküli de ha súlyosabb a fertőzés vagy visszatérő akkor kapásból dupla adaggal próbálkoznék. 6 napig egymás után, napi egyet lefekves előtt.
2015. márc. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 candidamentesen válasza:
Érdemes lehet esetleg még kipróbálni vagy a lactofeel, vagy a vitagyn c-t. Nekem az uszoda használatkor voltak hasonlók. A lactofeel-t használtam 7 napig utána pedig gyorsan a dokihoz, szerencsére csillapodtak a hatások amikorra tudott fogadni, de biztos, ami biztos.
2015. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!