Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez 15 evesen normalis?

Ugye ez 15 evesen normalis?

Figyelt kérdés
Eddig aranylag sok volt a mensim de most kisse halvanyabb mint szokott es kevesebb is volt. A gorcsok megvoltak az elso 2 napban. Az utana kovetkezo 2 napban semmi gorcs.. Ez baj? Miert lehet ez?? 2 eve menstrualok. 15/L

#keves mensi #halvanyabb mensi
2015. márc. 16. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem görcsölsz. Ennyi idősen még teljesen belefér, hogy össze-vissza változik.
2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális teljesen. Még nem alakult ki a hormonháztartásod.


(Gondolom, terhesség kizárt.)

2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, még 32 évesen is lehet ilyen változó intenzitású a dolog. De neked még be sincs állva rendesen, szóval, ha hirtelen még ki is maradna az sem lenne probléma.

Az pedig, hogy görcsölsz e vagy sem majd kialakul. Én pl egész életemben, ha kétszer görcsöltem összesen. Amúgy örülj neki, ha nem görcsölsz, vannak akik olyan fájdalmat élnek át, hogy a fémkilincset újraformálják. Szóval inkább örülj, hogy múlóban van a görcs.

2015. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam. Koszonom az eddigi valaszokat. Mindenkinek ment a zold kezecske :))
2015. márc. 16. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, még rengeteg idő, amíg teljesen beáll a mensid. :)
2015. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!