Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális 15 évesen? L

Normális 15 évesen? L

Figyelt kérdés
5 éve megvan a ciklusom és nem áll be..miért?? most is késik a felvételi miatt sokat idegeskedtem nagyon sok ákmatlan éjszakám volt talán ennek köze lehet hozzá de akkor is.. 5 év alatt miért nem szabályosan jön meg ?
2015. márc. 14. 22:14
 1/4 anonim válasza:
amikor én voltam felvételi korszakban vagy késett vagy hamarabb jött meg, sosem akkor amikor kellett volna. Vannak olyan típusok akiknek nagyon sokáig nem áll be rendesen a menstruációjuk, de ha ez nagyon zavar és elmúlt az idegeskedésed, akkor fordulj orvoshoz.
2015. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem állt be?
2015. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a nem állt be azt jelenti hogy rendszertelen tehát nem feltétlen 1 hónap a kövi
2015. márc. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Mármint neki miben nyilvánul meg. Mert sokan azt hiszik, hogy nem állt be, miközben beállt csak plusz, mínusz 5 nap késés belefér.
2015. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!