Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tizenhárom évesen tényleg...

Tizenhárom évesen tényleg lehet valakinek daganat a mellében?

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztálytársam nagyon fájlalta a ball mellét, az anyja elvitte őt orvoshoz, aki azonnal továbbküldte őt a nőgyógyászhoz. A nőgyógyász megállapította, hogy jóindulatú daganat van a cicijében és meg kell műteni. Azóta jól van. Már meg is látogattam én is.

2015. márc. 13. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akármikor kialakulhat. Mindenkiben milliónyi daganatsejt keletkezik naponta,de a szervezet ezt általában legyűri. Van akinek nem.Nyilván nem ilyen egyszerű a dolog,de kb ez az alapja. Biztos láttad már pl a facebook-on, hogy xy egy-két éves babának pl. agydaganata van. Olvass utána a neten a tumoroknak.
2015. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
A szövetszaporulat építő folyamat , a polip tumor ödéma egy jelenség . Felesleges operálni mert a fejlődés része .
2015. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, sőt akár férfiaknak is lehet daganat a mellében.


Pont ezért kell rendszeresen vizsgálni a melleket, mert ha van valami gubanc legalább hamar megkezdhető a kezelés.

2015. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak tökéletesen igaza van!!
2015. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Osztálytársamat meg kellett műteni
2015. márc. 13. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne okoskodjon az, akinek nincs onkológus diplomája oké?! Valószínűleg jóindulatú daganat volt benne, de ki szokták venni, ha túl nagy, hogy biztos ne okozzon gondot.

Daganata lehet a gyerkeknek, fiataloknak is. Jó és rossz indulatú egyaránt.

2015. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A szövetszaporulat építő folyamat , a polip tumor ödéma egy jelenség . Felesleges operálni mert a fejlődés része .

"


Ekkora szamárságot már régen nem olvastam!

2015. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekkora volt?
2015. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem kérdeztük tőle, úgy gondoltuk a többiekkel hogy illetlenség lenne. Osztálytársam a lány
2015. márc. 13. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet daganat,bár jóindulatú lehetet neki.


Ebben a korban sokszor érezni csomókat de azok ártalmatlanok szoktak lenni.

2015. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!