Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem daganat?

Ugye nem daganat?

Figyelt kérdés

Az imént tusolásnál felfedeztem hogy a mellcsont mellett, de jobb mellem tövénél van egy csomó, ami nyomásra érzékeny. Nem fáj, de érzem hogy ott van, és kissé nagy is.

Nagyon meg vagyok ijedve, mert az a csomó eddig nem volt ott, és most ott van és nyomásra érzékeny. Ugye nem daganat?

Azt olvastam az nagy valószínűséggel nem lenne érzékeny.

Mostanában több nyirokcsomó megnagyobbodásom is volt, ez is lehet az ezen a tájékon?


2014. nov. 12. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2014. nov. 12. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezt így senki nem mondja meg. Menj orvoshoz.
2014. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nézesd meg minden esetre..de hol van az a mellcsont?
2014. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen korban, sokáig meg volt, vagy 15 évig egy csomó, azt mondták, ha zavar kiműtik, de jóindulatú, nem kell vele foglalkozni. Nézesd meg, orvos sem mond látatlanban semmit.
2014. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkabb azt mondanam hogy mellkason es ahol kezdodik a mell.
2014. nov. 12. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja így már másabb, szerintem az csak simán valamilyen mirigyed. Én is érzek magamnak ottan körül..de azért tapintható könnyebben mert ott még nincs ott maga a mell! De hogy megnyugtasd magad menj el orvoshoz..mert anno én is elmentem ( 18 voltam) megultrahangozták..és azt mondták a hormonok miatt érződik..és fáj picit!
2014. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a frasz jött ram,el is mentem ultrahangra. Azt mondtak nem latnak semmit valoszinu csak tejmirigy,vagy nyirokcsomo lehet. El tudod mozditani bör alatt a csomot? Ha igen akkor allitolag nem daganat. Legalabbis ezt mondtak.
2014. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami nyirokcsmó, ami elmúlik hamar.
2014. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmozdítani ugyan nem tudom, de már kissé kidudorodik és a közepe kissé fehéres kezd lenni, és fáj jobban mint tegnap.
2014. nov. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!