Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 11 évesen?

Ez normális 11 évesen?

Figyelt kérdés
Január 6-án megjött a menstruációm. Utána semmi, se februárban, már eléggé közeledünk a március 6-ához és kb egész nap eszem, szar a kedvem és a hasam is nagyon görcsöl! Csak az a fura h 11 éves vok és elég sovány (159 cm, 36 kg) cicim is van már, és ott lent is nő már szőr, lehet h a súlyom miatt nem jön meg? Kérlek segítsetek!! És a hülye válaszoktól kérlek most tényleg kíméljetek!! Előre is köszi

2015. márc. 1. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menj el orvoshoz. Az nem fog hülyeséget mondani. 16/L
2015. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem megy egyik napról a másikra, de szépen lassan a lányból nő lesz.
2015. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Az elején ne ijedj meg akkor ha késik, vagy össze-vissza jön meg. Volt hogy nekem pár hónap is kimaradt, vagy sokat késett. Egy idő után már helyre áll, és onnantól rendesen jön meg.

/u.i.: szerintem elég alacsony a súlyod, fordulj orvoshoz, ő megmondja mit kell tenned ennek érdekében./ 15/L

2015. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elvileg ha már ilyen korán jön, egy jó ideig úgyse lesz rendszeres. Be kell állnia előbb utóbb.
2015. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég korán jött meg,de ez normálisnak számít,ilyenkor még rendszertelenül jön.Semmi okod az aggodalomra.✌😜
2015. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első időszakban, vagyis az első menstruációt követő néhány hónapban, esetleg egy-két évben, a havi vérzések még nem szabályosak. Előfordulhat, hogy kimarad egy-egy ciklus, vagy éppen nem az előre kiszámolt időben jön létre. A ciklus beállása után nagyjából 28 naponta jelentkezik a menstruáció. Ez egyénenként változó lehet, és külső tényezők is befolyásolhatják, tehát még így is lehet néhány napos eltérés. Az menstruáció általában 3-5 napig tart, s ennek során mintegy 60-70 ml vérveszteséggel kell számolni.

Ja és nem a testsúly függvénye!

Mindenesetre javaslom, hogy egy pár kilót kapjál magadra, mert az a 36 kg elég kevésnek tűnik a testmagasságodhoz képest.

2015. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kezdek megnyugodni..
2015. márc. 1. 22:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sincs, dehogyis kell ezzel orvoshoz menned!

Ha esetleg kimaradna akár 6 hónap is, még az is normális lenne a korodban!

2015. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év maradt ki még az elején, aztán utána beállt. No para! De a súlyod brutálisan kevés szerintem!
2015. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!
2015. márc. 2. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!