Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsék! Mi lehet ez? Félek!

Segítsék! Mi lehet ez? Félek!

Figyelt kérdés

Lényegében tudom, hogy az én hibám, de félek anyától, mert le fog szidni. Mikor felfáztam akkor is leszidott és azóta az egész család ezzel nyaggat. Na a lényeg annyi, hogy decemberben voltam felfázva, és rá pár héttel elkezdett viszketni a hüvelyem. Ez azóta is tart, és mostmár a vizeletem is zavaros, csíp és fáj mikor pisilek, általában utánna mégjobban viszket a hüvelyem, s néha fáj is. Ja, és bő fehér-folyásom van, de nem túrós és nem is büdös. De van, higy azt érzem, hogy a hugycső bemenetem viszket (?). Ez mi lehrt? Mivel tudnék rajta enyhíteni? Vagy mindenképp szóljak anyának? Ja és ha mondjuk várnék még egy hónapot, sokkal súlyosabb lenne? Nem akarok edzésről lemardni, s versenyről sem.

Válaszokat előre is köszönöm.

( és aki azt akarja írni, hogy nekem fontosabb a verseny mint az egészségem, a válszom nem, én csak kérdeztem)



2015. márc. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kéne mondanod az Anyukádnak! Hogy mitől lehet, azt majd az orvos mondja meg!
2015. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de lényegében hiába mondom el, ugyse visz el. Testvéremnek véres folyása volt, s őt se vitte el. Engem se vitt még háziorvoshoz se mikor felfáztam.
2015. márc. 13. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Szülőként mondom, én ezt a felfogást nem tudom megérteni! Hány éves vagy?
2015. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14/L
2015. márc. 13. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyedül te is elmehetsz orvoshoz! Először a házi gyermekorvoshoz menj, mond el neki azt is, hogy Anyukádat kicsit sem érdekli a sorsod, és kérdezd meg azt is a dokitól, hogy ő mit tud az ügyed érdekében tenni!
2015. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de a gyerekrendelőbe gondolom le tudsz menni egyedül is. Az orvos ír ki vizeletvizsgálatot, és ad gyógyszert. Ezt sajnos nem lehet halogatni, mert kórházba is kerülhetsz vesegyulladással.
2015. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
El is mennék, ha nem lenne a háziorvosom zakkant. Nagyon dilis, mindig is frusztált a jelenléte, s utáltam hozzá járni.
2015. márc. 13. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyermeknőgyógyászat van a környéketeken? Oda is elmehetnél.
2015. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem szereted a háziorvosodat, akkor is fog segíteni. Mást nem tudsz tenni, minthogy elmész.
2015. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a saját gyerekorvosodhoz menni, másik is ellát ugyanabban a rendelőben (pl. más időben), válassz másikat.
2015. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!