Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan segítsek a barátnőmnek?...

Hogyan segítsek a barátnőmnek? Félek, hogy tönkreteszi magát a hülyesége miatt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lányról van szó. Teljesen kikészíti magát az iskola miatt. Már egy négyes miatt is kiborul és teljesen értéktelennek titulálja magát, azt mondja, hogy semmire sem képes, nem éri el a céljait, mindenki jobb nála. A szüleinek nincsenek magas elvárásai felé. Mindig stresszes, állandóan szorong és ennek már testi (emésztőrendszeri és kardiológiai) tünetei is vannak.

Kérlek segítsetek!



2014. febr. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezen te nem tudsz segiteni a szüleinek kellene ezzel a problémával foglalkozni, szakemberhez fordulni a lányukkal.
2014. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleinek tudsz szólni esetleg, mert ők tudják elvinni szakemberhez.
2014. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is ilyen voltam de bánom nem értem el vele semmit segíts neki mond hogy dicsérd mond neki hogy jó a 4 is
2014. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tulságosan is meximalista és nagyok az elvárásai vele szemben ami lehet korós is tehát betegség! Mindenképpen beszélj a szüleivel, hogy forduljanak a lányukkal egy szakemberhez!
2014. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos ez hasonlóan elmondható rólam,nagyon izgulós vagyok,nincsenek körmeim én is nagyon félek.De hiába is akarok rajta változtatni,lehetetlen,majd talán kinőljük mindketten.Ilyenek vagyunk,ez a hibánk,így kell minket elfogadni.Nagyon sok mindent kipróbáltak szüleim,osztálytársaim is ez ellen,de semmi sem vált be.
2014. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!