Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mitől késhet?

Vajon mitől késhet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a menzeszem rendszeresre beállt, minden hónapban akkor jött meg, mikor kellett. Azonban most múlthét szombaton kellett volna megjönnie, és semmi. A melleim iszonyat érzékenyek, mint menzesz előtt szoktak, de ennyi. Csináltam két tesztet is, egyet tegnap délelőtt, egy másikat pedig ma reggel első vizeletből, és erős negatív lett.

Akármennyit stresszeltem, soha nem késett még ennyit. Mikor érdemes nőgyógyászhoz fordulnom?


2015. márc. 10. 07:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy egy minimálisan meg vagyok fázva, de tényleg nem vészes.
2015. márc. 10. 07:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben terhes vagy , az még igen korai .. Tehát lehet negatív a teszt !!! Megfázás a menstruaciot nem befolyásolja ! Ha nem jelentkezik vérzés továbbra sem , ismételd meg a tesztet mondjuk hétvégén .
2015. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már terhes, akkor is ugyan ezt a tesztet használtam - X Epil -, és akkor a várt mezesz első napján kimutatta a két csíkot. Most még halványan sem mutatott másodikat.
2015. márc. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!