Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet? Vajon terhes...

Mitől késhet? Vajon terhes lennék? A tesztem mégis negatív.

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek. Már két hete késik a menstruációm. Csináltam 3 tesztet (különböző időpontokban, x-epil és lily volt), mindhárom negatív lett, mégse jön meg. Párommal védekezünk, igaz volt, hogy kiszakadt, de egyből kivette és cseréltünk gumit, nem ment el (jó tudom, előváladék is tartalmazhat spermát). Nincs semmi előjel, se hányinger, se fáradékonyság, se mellfeszülés (bár nekem a menstruációm előtt sincs). Stressz mostanság ami érhetett, az maximum a vizsgaidőszak miatt lehetett, de mivel nem ez az első vizsgaidőszakom, így csodálnom, ha most emiatt késne. Jövőhéten megyek dokihoz, csak gondoltam addig hátha van valakinek valami tippje, megnyugtató hozzászólása:( Köszönöm szépen mindenkinek előre is!

21/L


2011. jan. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak? Akkor a stressz is lehet az oka.
2011. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 teszt is negativ,biztos,hogy nem vagy terhes!
2011. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak az a gond, hogy eddig se volt semmi gondom a vizsgaidőszak alatt... még csak nem is késett. Meg annyira nem stresszeltem rajta, de remélem csak amiatt késik:( Az a gond, hogy közben rosszat hallottam ezekről a tesztekről, de már késő volt, mert megvettem őket. Köszönöm a válaszod!:)
2011. jan. 15. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem nem vagy terhes, de ha ennyire nem bízol a tesztjeidben, akkor vegyél még egyet, egy tízes erősségűt és az majd megmutatja, hogy mi a helyzet. A sok idegeskedés és aggódás miatt is késhet a mensid.

2011. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a válaszod!:) Én is remélem, hogy csak az idegeskedés.. jövőhéten kiderül:)
2011. jan. 16. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
mi volt a gond?
2011. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hormonzavarom van/volt, úgyhogy nem terhesség miatt késett:) Meg közben kiderült, hogy korábbi felfázásom miatt is marad valami baktériumféleség.. az is befolyásolhatta, de már arra is kaptam gyógyszert:)
2011. febr. 6. 02:27
 8/9 anonim ***** válasza:
mennyi idő után mentél dokihoz? a teszteket hányadik ciklusnapokon csináltad?
2011. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mensin már 3 hete késett mikor dokinál voltam. A legutolsó tesztet akkor csináltam mikor már több mint 2 hete késett (pontosat most nem tudok mondani, mert nincs nálam az a lap, amin vezetem). De végülis már mind1, mert kiderült, hogy nem vagyok terhes, doki igazolta, meg azóta meg is jött.
2011. febr. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!