Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb a betét mint a tampon,...

Jobb a betét mint a tampon, mert a tampon dugóként funkcionál estébé estébé. Szerinted is baromság?

Figyelt kérdés

Látom/hallom hogy nagyon kezd divatba jönni ez a téma. Betétet használjunk, mert a tampon felfogja a vért, dugóként funkciónál, és 6-8 órán át pang a vér benne és fölötte, ami nagyon nem egészséges, sőt.

Kérdem én, az mitől jobb, hogy kifolyik a cucc, felfogja a betét, és az egész alsó berendezésünk áll az alvadt vérben? Az mitől higiénikusabb?

21L, kb. 15 éves kora óta tamponhasználó.


2015. febr. 27. 15:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
6-os, én is a szövegértelmezést javaslom.
2015. febr. 28. 15:57
 12/14 anonim ***** válasza:

értelmeztem a szöveget kedves kérdező, de ha Te is tudod hogy ez nem így van, akkor miért teszed fel a kérdést?:)


amugy pedig azért kampányolnak sokan a betét mellett, mert elviekben a tampon fő hátránya az, hogy hajlamosak az emberek nem elég gyakran cserélni, köztük én is, ha nem elég erős a vérzés, s emiatt mikor úgy érzed, hogy ez így teljesen jó, mégsem teszel jót a szervezeteddle... valamint van a TSS szindróma is, ami igen ritka, de még ez a másik riogatás, ami betét esetén nem áll fenn.

2015. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mint leírtam,(ès leírom másodszor is) az érdekel mit gondolnak az emberek a témáról, mert hogy hülyeség, azt tudom.
2015. márc. 1. 16:12
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12: TSS-e annak is lehet, aki betétet használ.
2015. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!