Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betét vagy tampon...

Milyen betét vagy tampon márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
11,5 éves vagyok harmadik mensim és utálom hogy olyan óriásiak a betétek hogy a fenekemig érnek nagyon zavaró......

2015. jan. 18. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Használj inkább tampont, és kezd a legkisebb mérettel. Ob-ban vannak könnyebben felhelyezhetők és kicsik, kezdésnek azokat ajánlom, míg nem jössz bele a felhelyezésbe.

Sokan a Naturellára esküsznek, hát nekem nem jön be, azt a legnehezebb felrakni, annál még a noname olcsó tamponok is sokkalta jobbak.

A betét nemcsak kényelmetlen, hanem még nem is ad komfortérzetet, de hát ezt nem kell neked magyarázni, három alkalom után már rájöttél.

2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ennyi idősen szerintem még ne használj tampont, csak ha valami átlag felettit vérzel, és muszáj hogy ázz át.

én már egy ideje tampont használok. régebben obt meg naturellát, de már csak a legolcsóbbat veszem meg a százasban. ugyanazt tudja, inkább másra költöm azt a kis kevés pénzem.

én azért váltottam tamponra, mert nagyon erősen véreztem és ha óránként nem cseréltem, ami éjjel lehetetlen, átáztam.

de így is van hogy tampont meg betétet is használok egyszerre, a biztonság kedvéért.

a libressnek meg a diszkrétnek elég jók a termékei betét ügyileg. az olcsóbbak sajnos nem tapadnak olyan jól, vastagabbak is és kevésbé megbízhatóbbak.

szóval én betétből a márkásat ajánlom, tamponból az olcsó is jó, ha van benne rutinod. de szerintem még korai lenne.

én amikor elkezdtem akkor ugye szűz voltam és volt amikor nagyon fájt a felhelyezés, még a minivel is.

11,5évesen szerintem neked is fájhat. de ki kell tapasztalni

2015. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ja és tamponnál sok mindenre kell figyelni, suliba nehéz cserélni főleg ha csöves neked is a sulid és nincs szappan vagy kéztörlő.

mert nagyon fontos hogy mindig tiszta legyen a kezed, és amikor kibontod a tampont, már ne tedd le, ne érjen hozzá semmihez!

és kb 6 vagy maxiumum 8 óránál tovább nem maradhat bent.

2015. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha kicsi vagy akkor az összes betét nagy lesz.Nekem is ez a bajom.Milyen betétet használsz??
2015. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne használj tampont addig, amíg szűz vagy.

Alwaysnek jó betétjei vannak különböző méretekben, érdemes megpróbálni különböző méretűeket közülük.

14/L

2015. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ne használj tampont addig, amíg szűz vagy."


Jézusom, még mindig van, aki ezt elhiszi? Semmi köze a szüzességnek ehhez, egy tampon NEM tudja elvenni, és semmivel sem rosszabb szüzen használni, vagy nem szüzen.

2015. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, egy fnét nem rosszabb! Én, míg szűz voltam, majd' megpusztultam, olyan szr volt feltenni. Nem is használtam, max. 2-3x. Miután elvesztettem, utána már sokkal könnyebben felment.


A többiben igazad van.


Kérdező: nekem a naturella vált be, mind bt, mint tp tekintetében.

2015. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És a libress jó márka
2015. jan. 19. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:

A libresse jó, nekem nem jött be, de attól még nem rossz.

Azt egy szóval nem mondtam, hogy elveszi a szüzességet a tampon, hanem hogy alig lehet feltenni! Na.

2015. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

már írtam egyik kommentben.

én amikor szűz voltam akkor is volt hogy nehezen ment fel a tampon , fájdalmat okozott.

már egy jó ideje nem vagyok szűz még is sokszor a mai napig fáj felrakni. pedig nem extra nagyot használok.

szerintem egyénfüggő.

a libresse jó márka, jól tapad a bugyihoz. emlékeim szerint nem olyan nagy, ha nem éjszakait veszel

2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!