Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen erős a menstru...

Másnak is ilyen erős a menstruációs vérzése?

Figyelt kérdés

Az első 2 napon kb a niagarához tudnám hasonlítani magam... az ob super plus tampont kb 40 percenként kell cserélnem.. mivel éjszaka ezt nem tudom megtenni, super plus tampont + éjszakai betétet használok, törölközővel körbetekerem magam, és még így is olyan lesz a lepedő, van hogy a matrac is....

Másnak is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen selejt?:(



2015. jan. 8. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat is nagyon erősnek nevezem, de az kimerül annyiban, hogy első 2 nap a normál tampon és az éjszakai betét is olyan, meg néha a pizsamám. A Tiéd tényleg durván sok. :O
2015. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én a normál tampont a "gyengébb" napokon használom..:/
2015. jan. 8. 13:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A tied nekem is soknak tűnik, pedig az enyém se kegyes velem. Én tampont nem használhatok, betétből a legnagyobb kell, azt még kiegészítem vattával. Így is előfordulnak balesetek... Jah, meg első 2 nap, hajnal 5 körül arra kelek, hogy rohanhatok a wc-re. Nem mindig sikerül kiérni, olyankor takaríthatom a komplett fürdőt...

Nincs mit tenni, így lettünk összerakva. Én azzal nyugtatom magam, hogy valószínűleg könnyen fogok teherbe esni és remek helye lesz a babának. :) Utána meg enyhülni szokott, "csak" addig kell kibírni. (11 éve gyűröm és még nincs tervben gyerek) Külön jó, hogy az enyém simán kitart 6-7 napig. Legalább csak 3-4 lenne, mint normális embereknek, de neeeem.

2015. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg sok. Nekem az első két nap olyan, hogy a super plus tampon 2 órát bír ki. Éjjel tampon+betét, egyszer felkelek cserélni. Egy menses alatt elfogy a 16 db super plus tampon. Egyszer megmértem, egy tamponba 15 g anyag fér. Úgyhogy ez bőven 200 ml felett van. A szakirodalom szerint meg 80 ml az átlagos. Készülök elmenni nőgyógyászhoz, egy ultrahang nem ártana. Ilyen mennyiség vérszegénységet is okozhat. Hány éves vagy?
2015. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
idén leszek 21
2015. jan. 8. 13:48
 6/14 A kérdező kommentje:
mivel ennyi vért vesztek, még az is elég nagy probléma hogy nagyon fáradt vagyok.. és semmi nem segít.. se kávé se tea se semmi...(így vizsgaidőszak közepén meg elég nehéz felkészülni egy vizsgára ha folyton elalszok...)
2015. jan. 8. 13:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nekem csak a szülések után lett ilyen erős, huszonévesen elég volt a normál tampon. Most 44 vagyok. Szerintem keress fel egy nőgyógyászt.
2015. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Én is sokáig szenvedtem az erős vérzés miatt. Fájdalmam nem volt, de betét+tampon mellett is volt, hogy átáztam.


Egy éve szedek Karissa fogamzásgátlót, és túlzok, de szinte olyan a menstruációm mint egy fehérfolyás. Nekem a doki írta fel, de állítólag nagyon sok nőnek ez segít.


Kitartást!

2015. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves 2-es!nem akarlak elkeseríteni de szülés után sajnos erősebb lesz!!általában mindenkinek erősebb utánna!sajnos nekem is!én is szültem nekem is azóta szinte ömlik belőle az első két napban!nekem előtte elég volt a tampon,mióta szültem azt már szinte nem is használok! :(
2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát én még nem szültem, nem is mostanában tervezem, de így ezeket hallva.. mi lesz később?:DD kezdek aggódni...:D
2015. jan. 8. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!