Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A háziorvos fel fog írni...

A háziorvos fel fog írni valamit erős menstruációs görcsökre, hányingerre, vagy nőgyógyászhoz küld?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok, 12 éves koromban jött meg először. Ez első 3 évben nem is volt különösebb panaszom, nem fájt, és meglepően rendszeres volt. Az utóbbi időben úgy érzem, egyre jobban görcsölök minden alkalommal, és a vérzésem is elég rendszertelen:2hetet késik, 1 héttel korábban jön(a naptáram szerint) Ma arra ébredtem, fél 6 körül, hogy iszonyatosan görcsölök, alig bírtam felállni, holott tegnap semmi bajom nem volt. Elmentem mosdóba, meg is jött, raktam fel tampont. Mióta felkeltem szenvedek, sírok a fájdalomtól, hányingerem van, és úgy érzem lázas vagyok, nem tudok aludni, nem tudtam iskolába menni :( Ittam egy bögre citromfű teát, bevettem 2 No-spát, melegvizes palackot raktam a hasamra, most enyhült annyira a fájdalom, hogy fel tudjak kelni. Készülök a háziorvoshoz, szerintetek gyógyszert fog felírni, vagy nőgyógyászhoz küld? Kicsit félek... A helyesírási hibákért elnézést kérek, telefonról pötyögök.
2014. nov. 6. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Inkább nőgyógyászhoz menj.

Jobbulást!

2014. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Menj el ma a háziorvoshoz, hogy felírjon valami jobb fájdalomcsillapítót, a nõgyógyász menstruàció alatt ùgysem tud megvizsgálni, de oda is el kéne menned majd, fõleg ha ilyen rendszertelen..
2014. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 manó1235 ***** válasza:
Sztem is inkább nőgyógyász, én is folyton kb ilyen szintű hasfájással küzdök de nekem az algoflex elég rá vagy ha nem veszek be még mellé egy no-spát, ja és én ilyenkor mozgok meg minden mert úgy hamarabb kijön aminek ki kell jönnie és a meleg borogatás tényleg jó rá!
2014. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na voltál?
2014. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos felír valami erősebb csillapítót és elküld nőgyógyászatra.
2014. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj ifjúsági nődokihoz (nem kell felnőttre

menned)

2014. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányingered lehet a görcsöktől, de a Nospatól is. Inkább vegyél be aszpirint és szedjél folyamatosan Ligetszépe olajat. Az aszpirin a görcsöt okozó hormont semlegesíti.
2014. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!