Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon erős hányingerem...

Ha nagyon erős hányingerem van, kiír a háziorvos?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyok,azonban 2 napot végigfeküdtem,olyan hányingerem volt és annyira elesett voltam.Munkahelyen még nem tudják(majd ha túlvagyok a 3 hónapon),a háziorvos kiír,ha képtelen vagyok elvégezni a munkámat?
2008. márc. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvos kiírhat, de nem végleg,csak sima táppénzre, és más betegség miatt, tehát terhesség miatt nem,csak ha a nődokidtól viszel igazolást, akkor már bátran kiír.

Ha csak most egy kicsit szeretnél otthon lenni,beszéld meg a háziorvossal,ha meg lehet vele, hogy írjon megfázástpl, vagy attól függ mennyi időre gondoltál.De ha végleg,akkor nődoki, és megoldható.

2008. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem végleg gondoltam, hanem arra az esetre, ha egyszerűen képtelen vagyok végigdolgozni egy napot, mert folyamatosan hányingerem van.Hozzáteszem,hogy ügyfelezek egy bankban,tehát ott nem megoldható,hogy felpattanok minden pillanatban,amikor rosszul vagyok :(
2008. márc. 2. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető,meg lehet beszélni a háziorvossal, akár két hétre is,kitalálnak valamit ilyenkor,legalábbis én meg tudtam vele oldani.Nekem gerincfájdalmat írt,megemeltem magam:-)) Tudod:-)
2008. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így jártam. a 14. héten folyamatosan hánytam, addig szinte semmi nem volt. elmentem a háziorvoshoz, rögtön kiírt 1-2 hétre! nem hiszem, hogy szükség van hazugságra, az igazat írta a papíromra, nem gerincfájdalom meg hasonlók! neki ne hazudj, légy őszinte hozzá, hogy mi a bajod!
2008. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam,hogy hazudjon.A dokinak én is elmondtam miről vcan szó, de a háziorvos hosszabb távon pl egy hónapig ha terhes vagy csak nődoki igazolásával tart otthon.
2008. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!