Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen erős a menstru...

Másnak is ilyen erős a menstruációs vérzése?

Figyelt kérdés

Az első 2 napon kb a niagarához tudnám hasonlítani magam... az ob super plus tampont kb 40 percenként kell cserélnem.. mivel éjszaka ezt nem tudom megtenni, super plus tampont + éjszakai betétet használok, törölközővel körbetekerem magam, és még így is olyan lesz a lepedő, van hogy a matrac is....

Másnak is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen selejt?:(



2015. jan. 8. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nő ismerősök mindegyikének lazább lett a szülés után. Én azért még reménykedek. Mást úgyse tehetek. :D (2-es voltam)
2015. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az erős vérzés miatti gyengeségre a vas a megoldás, nem a kávé! Azt inkább hanyagold ilyenkor!Egyébként a fogamzásgátlótól nekem kb. 40%-al kevesebb lett a vér mennyisége.
2015. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, pár éve kb hasonló dolgok zajlanak nálam is. Erős, görcsölök is. Gyógyszer nélkül nem bírnám.

Ha csak a 6 pöttyös tampont használnám, óránként kellene cserélni.

Vattát is kell betennem, plusz valami 1 cm vastag betét. Így nem kell óránként. Ha a vatta is átázott, na akkor csere.

( Éjjel szintén, persze a lepedő nem úszta meg, a pléd ami alatta van, az nem lett foltos. Nem bírtam felébredni ).

Kitömött zsebekkel, vagy erre a célra varrtam 1 kis tatyót, amit cepelek magammal. Nem kis feltűnést keltve a folyóson.

Dokihoz járok. Első körben, ergamm csepp 3 X 20 csepp /nap. Visszahívott kontrollra. Ultrahang is volt, mioma, endo :(

Gyógyszer kúra ( Esmya ), nem túl rég. Menzes kimaradt szedése alatt. Aztán váratlanul, fájdalom nélkül megjött. 1 nap alatt el is múlt. Ergamm csepp. Bogyó / kúra lejárt, viszonylag hamar megjött, görcs nélkül, de 2 hétig tartott :(

Újabb ultrahang. Talán csökkentek a méretek. Kis szünet, görcs, mint a Duna megint. Kb ez rendes időbe, de nem mondanám rendesnek ezt a mennyiséget.

Naponta iszok palástfű teát. Sőt pásztortáska is lecsúszik. Ezzel kezdtem 1 hétig, utána váltottam...

Unom a sok cseppeket. Vérszaporítót is kellene, de inkább gyümölcsöt, vagy zöldséget, ami vérszaporító.

Próbálkozok alternatív megoldással.

2015. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is első 2 nap nagyon erős szokott lenni, nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy majd kinövöm, de már 21 vagyok. Nekem ami segít a Mastodinon (nem biztos, hogy jól írtam), ez csepp és 10 cseppet szoktam bevenni. Vérzéscsillapító és egyben görcsoldó is:) De, ha tűrhető, nem szoktam bevenni, hadd tisztuljon ki, majd elmúlik. Remélem segítettem:)
2016. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!