Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnantól számítjuk a menstruá...

Honnantól számítjuk a menstruációs ciklus első napját? a konkrét erős vérzéstől (megindulástól) vagy az előtte pár napig tartó pecsételéstől?

Figyelt kérdés
válaszaitokat előre is köszönöm!
2014. júl. 10. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Normálistól.

Valami hormongondod van, ha van előtte pecsételés.

Ha ez most fogamzásgátló kezdés miatt van, akkor pedig várj egy hónapot a biztonság kedvéért, és ne az első napra bízd.

2014. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a mensesem és utálom a nem oda való pecsételős napokat. szóval az első jót írt a kérdésedre. ajánlom a kivizsgálást, vagy a barátcserje illetve méhpempő fogyasztását. orvosolhatja ezt a problémát. nekem csökkentette:)
2014. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Babót terveznénk, és nem tudom, honnantol kell számitani igy a félidőt, amikoris lehet próbálkozni...ezek szerint a már normális vérzéstől...hormonvizsgálatra mennék, amikoris kétszer vennének tőlem vért,:

a ciklus 3. és 5. napja között illetve a ciklus 18. és 22. napja kozott...és akkor ezt honnantol is számitsam...

Fogamzásgátlót nem szedek.

2014. júl. 10. 11:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Pici méhszájsebem van a doki szerint...szoval lehet ettől lehet a pecsételés..vagy elszineződött folyás.
2014. júl. 10. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ezt orvos mondta? Akkor lenne közben is.

Talán progeszteronhiány, semmi vészes...

2014. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán a hormonvizsgálat majd kimutatja...
2014. júl. 10. 16:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, orvos mondta.
2014. júl. 10. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
amikor egy 5 ft-os nagyságu méhszájseben volt csak havi előtt pecsételtem 2-3 napot! közben nem
2014. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, köszönöm az infókat.

Akkor leeht ettől is. Minden esetre semmi durva dolog ...

Most már tudod, hogy számolj, majd akkor megivzsgálnak, és k kiderül.

2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!