Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és még nem...

13 éves vagyok és még nem jött meg, ez ciki? Mit lehet tenni, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Addig örülj, amíg nem jön meg!:D Én annyira szeretném ha nem lenne menstruációm.. Egy csomó gondtól menteném meg magam:) Nekem 15 évesen jött meg. És semmiről nem vagy még lekésve. Mindenki szervezete máskor lesz érett rá!
2008. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nem ciki.. én 14 éves multam mikor megjött.. viszont akkor én is cikinek éreztem.. most meg.. háát..eltelt azóta 6 év és az első napot alig bírom elviselni úgy fáj a hasam..ne aggódj majd megjön :)
2008. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem ciki:) Én örülnék neki, ha nem jött volna még meg:S Amúgy valakinek csak 16 éves kora körül jön meg, szóval ne aggódj! Nem hiszem, hogy sok mindent tudsz tenni, hogy megjöjjön...
2008. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%

manpság menő amikor megjön?az a ciki amikor megjön és az iskolában vagy.és átázol.örüllj h nincs meg.(hisz nekem 13 évesen jött meg az iskolában,elég gáz volt

:s )

2008. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Mostanában érettebbek a lányok, de 13 évesen még nem "kötelező" menstruálni. Valaki azt válaszolta, hogy annak örülne, ha nem menstruálna - de akkor gyereke sem lehetne soha!!
2008. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Egyáltalán nem ciki!!! Nekem 17 évesen jött meg,és azóta is útálom! Állandó aggodalom,nyáron egy csomó mindenről le kellett mondanom,míg nem tudtam tampont használni,stb...Akkor érdemes aggódni,ha pl. 18 évesen sincs meg,akkor nőgyógyász ír fel olyan hormonkészítményt, amitől megjön. Addig meg örülj!!!

2008. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne hallgass rájuk, egy lánynál a menstruáció nőiesség jele, és gyereke se lehetne a nőnek, ha nem lenne vérzése. Én már 11 évesen nagyon vártam, hogy megjöjjön, 12 évesen jött meg. És igen, gyakran fáj a hasam ilyenkor, de akkor is ez az egyik alapvető jele a nőiességnek. Ne, aggódj ilyenkor még normális, hogy nem jött meg neked. Minenki más ütemben érik, vannak kora és későn érő tipusok. Ha 15-16 éves korodig nem jön meg keress fel egy nőgyógyászt. Módszerek, amikkel előbb meghozhatnád tudtommal nincsenek. Ha már van fehérfolyásod valószinűleg hamarosan meg fog jönni.
2008. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget!!
2008. aug. 23. 10:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Énis 13 éves vagyok,és nekem sem jött meg! Valakinek hamarabb,valakinek később jön meg!
2008. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok 14 és és 10 napja jött meg elöszök, nagyon rossz volt nekem elhiheted...
2009. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!