Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy egy 9 éves lánynak...

Lehet, hogy egy 9 éves lánynak megjöjjön az első menstruációja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 05:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából igen, kicsit korai,de azért meg kellene nézetni nem-e csak hormon zavar okozza.
2010. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem ez az átlag, de lehetséges.

Példának okáért a valaha élt legfiatalabb anya 5 éves volt. A perui kislány, Lina Medina, 3 éves korától menstruált.

2010. febr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen lehet. Mikor kezdett nőni a melle és szőrösödni a puncija?
2010. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak nem gyakori. Tegnap olvastam az újságban, hogy kinában egy 9 éves gyerek szült.

[link]

2010. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen lehetsége.Én is közéjük tartozom.És nem volt semmi hormonális rendellenességem.
2010. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nekem pl 9és fél évesen jött meg....
2010. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges. Egyik ismerősömnek 11 évesen jött meg ami szintén elég korai de teljesen normális azóta. Lassan beáll neki a ciklus és semmi gondja vele.

Természetesen ha megjön akkor illene nőgyógyászhoz menned. Általában ezért nem szokás, de nem ártana, ebben az esetedben viszont azt mondanám, szívem szerint, hogy kötelező, mert ez azért korai.

2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az életben semmi sem lehetetlen

am igen

2010. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!