Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek műtéti úton kell eltávolítani a szűzhártyáját? Erre utalhat az, hogy vki tampont se tud használni? És még mi?

Figyelt kérdés

Már nem tizenéves lányról van szó, hanem huszonéves nőről. Tampont nem tudja felrakni egyáltalán (annyira fáj, vmi akadályozza), vérzés kevés és viszonylag "hosszú" idő alatt távozik.


Mikor kell ezzel orvoshoz fordulni? (Légyszi, normális válaszokat! Esetleg tapasztalatokat, ha tudtok ilyenről!)



2015. febr. 10. 21:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy a vérzés "gyorsabb" távozását nem-e az átlagosnál vastagabb szűrhártya okozza?
2015. febr. 10. 21:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Akadályozza, nem okozza.
2015. febr. 10. 21:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam és rosszul írtam, bocsi, merevebb a szűzhártya az átlagnál és bemetszik.
2015. febr. 10. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen, valószínű, hogy a hártyán kisebb a nyílás, mint normál esetben. Nőgyógyásznál nem járt még?

Ha nagyon zavaró a dolog, egy apró műtéttel megoldják.

2015. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem. A nőgyógyásszal ebben az esetben érdemes konzultálni az első aktus előtt vagy először meg kéne próbálni "kilyukasztani" és ha nem megy, utána orvoshoz fordulni?
2015. febr. 10. 21:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Idézőjelben értettem, az első aktusra vonatkozott. És igen is létezik ilyen, ha utánaolvasnál, mielőtt ész nélkül lepontozol olyat, aki értelmes választ ad. Menj vissza alsóba szöveget értelmezni basszus -.-
2015. febr. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!