Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mire utalhat ha szex után...

Az mire utalhat ha szex után a férfinek fertőzésre utaló tünetei vannak de a nőnél semmi ilyen nem tapasztalható?

Figyelt kérdés

Én nem rég jártam dokinál, magánrendelésben, teljes vizsgálaton, csak észrevette volna ha valami olyan fertőzésem van ami a partneremre veszélyes, nem?


Én nem érzem hogy bármi változott volna azóta, se szex után, semmi folyás, semmi viszketés, szag stb. Szóval nem értem, hogy akkor a partnerem miért panaszkodik ilyesmikre...


2014. nov. 22. 14:05
 1/1 zsck válasza:

Nem mindegy, hogy mik a tünetek. Ha piros talán még viszketős foltok is jelennek meg a makkján, az nem azt jelenti, hogy megfertőzted biztosan. Lehet, hogy csak túl savas neki a hüvelyflórád, és arra reagál így.

De ez csak egy tünet, bár ez a legjellemzőbb...

2014. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!