Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 320 az alkalikus foszfataz...

Ha 320 az alkalikus foszfataz erteke az utalhat terhessegre?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Mármint a kettő dolog teljesen független egymástól.
2014. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdeztem, mert olvastam hogy mivel a mehlepeny termeli ezrt ha magas az utalhat terhessegre csak nem tudom, hogy ez magasabb-e annyival hogy utaljon barmire is, mert elvileg ez eleg egyeni
2014. dec. 10. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha terhességre gyanakodsz, akkor nem totál irreleváns laborleleteket kell nézegetni, hanem venni 500 forintért egy tesztet. Vagy ha ennyit sem szeretnél rákölteni, akkor megkérni az orvost, hogy adjon egy terhességi tesztre beutalót. Semmi értelme más értékek alapján logikázni, hogy vajon terhes vagy-e vagy sem, ugyanis más érték nem mutatja egyértelműen. Béta-HCG-t kell nézni.


Az alkalikus foszfatázt nem csak a placenta termel, emelkedett lehet az értéke 1000 meg egy dologban. Többek között májbetegségek, epekő, csontkárosodás (törés, daganat, csontlágyulás), vérképzőszervi betegségek stb.

2014. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap mar csinaltam tesztet, annyira nem vagyok eletkeptelen, csak kerdeztem. A majbetegseged meg hasonlokat azert lottem ki elsokorben, mert meg csak a tizes eveim masodik feleben jarok.
2014. dec. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!