Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
nem tervezünk babát, persze ha jönni akar jöhet :) Szóval másodikán hajnalban jött meg, teljesen pontosan szinte pár órát csúszott csak, elsejére vártam. Teljesen normális menzesznek tűnt egészen másodikán délutánig, mikor is teljesen elmúlt, de szinte mondhatom hogy egyik pillanatról a másikra, annyi volt talán ami feltűnt, hogy kicsit fura, hogy egész vasárnap (másodika) bő átlátszó folyásom is volt. Aztán kész, vasárnap este már tampon nélkül feküdtem le és nem is volt vérzés azóta se. Így utólag belegondolva, vasárnap egész nap iszonyatos fejgörcsöm volt és este hánytam egyet, de szerintem csak azért mert összevissza ettem mindet, viszont a hasam az fájt eléggé vagyis inkább görcsölt. Bocs ha hosszú lett. Természetesen fogok tesztelni is, legkorábban pénteken tudok majd venni, de addig is gondoltam felteszem ide a kérdésem, hátha voltak valakinek hasonló panaszai és akkor ő le tudná írni a tapasztalatait. Köszönöm.
2014. márc. 5. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :)

Edesanyam volt hasonlo helyzetben,o 3honapig "menstrualt" ugyanigy mint te :) Aztan a 4.honapra mult el neki :) A dednagymam pedig a nagymam testverevel mind a 9honapig menstrualt normalisan,O akkor vette eszre,hogy terhes,mikor megmoccant a baba :)

2014. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!