Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez a valtozokor vagy ez...

Lehet ez a valtozokor vagy ez utalhat komolyabbra is? Tobb lent

Figyelt kérdés
Januar elejen rosszul lettem a munkahelyemen, szedultem forgott velem a vilag, ugy ereztem hogy szetrobban a fejem es hogy kimegy minden ver belole es elajulok.. a korzeti orvos akkor azt mondta eros kimerultseg.. sokat idegeskedtem decemberben, lakasfelujitas, vizsga stb. elkuldott a korzeti vizsgalatokra es mindent rendben talatak.. egyedul az agyi ct-t nem vallaltam mert allaergias vagyok es kockazatos lenne ugy gondoltam pihenek.. mar kicsit jobban ereztem magam de a heten ismet rosszul lettem, ugyan azokkal a tunetekkel.. most hogy visszagondolok mult honapban nem jott meg.. lehet a folyamatos szedules( napjaban tobbszor) a valtozokor jele? ezek alapjan meenyi esely van az agyaganatnak? milyen tunetei vannak meg? mire utalhat ez a rosszullet? tapasztalatokat szeretnek, meg folynak a vizsgalatok csak szeretnek megnyugodni hatha vkinek is volt mar hasonlo koszonom 48/n

2015. jan. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukám jár ugyanebben a cipőben...majdnem 1 éve. Nála még az is van, hogy éjjelente felriad heves szívdobogásra, rosszullétre. Kivizsgálták. Minden rendben. Pánik és klimax. Ez a diagnózis. Ilyen korban a pajzsmirigy is összevissza termel vagy éppen nem hormont...szóval valószínű, hogy nálad is ez zajlik éppen.
2015. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, es szedul is es a feje is faj?
2015. jan. 24. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor szédül! Először még csak a szédülés volt a panasza...az éjszakai rosszullétek hónapokkal később jöttek elő. Mind a klimaxtól van..
2015. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem koszonom
2015. jan. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!