Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kellemetlen szagú a...

Miért kellemetlen szagú a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Kellemetlen szagú a nemiszervem, és nem értem, hogy miért. nem gyanakodom közel sem fertőzésekre. Viszkető, csípő érzés nincs, a fehér folyás állaga, színe, és annak szaga normális. Körülbelül 4 éve van ez. Most butának fogok tűnni, de olyan mintha "izzadna." fürdés után egy jó darabig nem érezni, majd utána mégis, és ha jobban fel vagyok öltözve akkor még inkább olyan szaga lesz. Nemi betegséget sem kaphattam el, hiszen 2 olyan kapcsolatom volt idáig, akikkel volt nemi érintkezésem. de ez, hogy érzem a szagot, már jóval előtte elkezdődött. Van erre valamilyen módszer, hogy megszűnjön ez? Rendszeresen mosom. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. jan. 26. 16:55
 1/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló panaszom volt. Nem viszketett nem égett nem volt semmi bajom látszólag csak az a szag.. elmentem magánorvoshoz írt fel kúpot, krémet és egy tablettát. Mind gomba ellen volt, hülyének is néztem kicsit mert hogy "nekem nincs gombám" és mióta elhasználtam megszűnt a panaszom is. Úgyhogy a dokit tudnám javasolni. Azóta sokkal jobban érzem magam
2015. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat! És a doki, az ez esetben kivizsgál, vagy mit csinál? Egyből felírja a gyógyszert?
2015. jan. 27. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana egy STD vizsgálat, mindenkinek kellene időnként ellenőrzés, aki él szexuális életet: [link]
2015. márc. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!