Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szüntessem meg a nemi...

Hogyan szüntessem meg a nemi szervem kellemetlen szagát?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és a problémám, hogy elég kellemetlen szaga van a nemi szervemnek, ha elmegyek fürdeni akkor is még utána is rögtön érezhető az az erős szaga. Mit csináljak? Mit jelenthet ez?
2009. jan. 9. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Fertőzésed lehet, másképpen nem szabadna rossz szagúnak lenni. Nincsen égő, viszkető érzésed vagy folyásod?
2009. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Tuti fertőzés: menj el nőgyógyászhoz, valszeg ad majd vmilyen hüvelykúpot. Használd ahogy kell, mert a kezeletlen fertőzés akár meddőséget is okozhat!
2009. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Folyásom elég sok van, ami olykor átlátszó vagy fehéres szinű

15 éves vagyok nem tudom ez mennyire számít

2009. jan. 9. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap is volt egy ugyanilyen kerdes, lehet hogy te tetted fel, nem tudom, olvasd el ott is a valaszokat. De tenyleg nem lehetne kellemetlen szag, menjel dokihoz!! Miota van?
2009. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel tegnap, és ne haragudj nem olvastam el az ezelötti kérdéseket,

már 1 éve biztos van

2009. jan. 9. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
ha fiolyasod sok van es kellemetlen szaga raadasul meg erosen kellemetlen a szaga akkor 100% ek hulyeg gombad van viszket is?? dokihoz menjel el!
2009. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
wow 1 eve?? az visza tero gombad van ki kellene kezeltertni magad !
2009. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
1 éve??? Ez nem vicc, azonnal menj el orvoshoz!!
2009. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem viszket semmi égő csipő viszkető érzésem nincs, csak az a kellemetlen szag még fürdés után is, de nem oylan erős, de érezhető
2009. jan. 9. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Anno én is büdösnek éreztem magam, soha semmi fertőzésem nem volt. Használj Nívea Intimot fürdéshez, wc után meg ugyan ezt a törlőkendőt.
2009. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!