Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kellemetlen szagú a...

Nagyon kellemetlen szagú a nemi szervem hiába fürdök zuhanyzok reggel és este, valami folyik belőlem ami kellemetlen szaggal jár. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Volt már intim mosakodóm is meg használtam már hüvely Kupot is és nem tudok megszabadulni a szagoktól. Kérem adjatok valami tippet.
2013. júl. 6. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A kevert bakteriális hüvelyfertőzésnél van ilyen kellemetlen halszagú folyás. Nőgyógyászhoz menj el, vesz kenetet, abból pontosabban meg tudja mondani, hogy mi okozza.

A Dalacin hüvelykrém nagyon jó erre, de csak orvos írhatja fel a vizsgálat után.

Minél előbb menj el , mert felfelé is terjedhet, méhüregi gyulladást és egyéb kismedencei gyulladást okozva. Azt viszont már sokkal nehezebb kezelni.

2013. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagyon kellemetlen szag nem az a kategória, amit tisztálkodó szerekkel lehet orvosolni. És a folyás azt mutatja, hogy valami fertőzést összeszedtél.


Az oka: [link]

2013. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, már voltam nőgyógyásznál és P3 eredményem lett, nem kaptam csak immunrendszer-erősítőt és hogy 3 hó múlva ismét rákszűrés.
2013. júl. 6. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok mit mondani. Akkor várd ki a három hónapot, esetleg másik nőgyógyászt is keress fel.


Nekem is volt folyásom, egy kicsit más jellegű nőgyógyászati probléma utóhatásaként, de teljesen szagtalan volt, és tudom, meglepő, de Neogranoemon kenőcsöt javasolt az orvos, és el is múlt.

2013. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!