Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kellemetlen szagú a...

Miért kellemetlen szagú a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Megfürdök, de utána 5 perc után is már érezni, hogy egy picit kellemetlen szaga van. Plusz sajnos elég sok fehér folyásom van, és izzadós ott is.

De amikor "megkóstoltam" akkor íze nem volt, akkor most mitől van?

Lány vagyok


2009. máj. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kóros a sok fehér folyás, oka van. Ha pedig még szaga is, feltétlenül menj megbízható orvoshoz. Tisztaságodat nem vitatom, éppen ezért ajánlom a vizsgálatot. Így te is megnyugodhatsz.
2009. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is volt ilyen,nagyon kellemetlen volt,mert azt gondoltam nem csak én,hanem más is érzi.Valamilyen gombás fertőzés vagy gyulladás okozhatja.Mindenképp menj orvoshoz.esetleg ír valami antibiotikumot,kúpot...
2009. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, már párszor felhoztam anyunak, hogy szeretnék elmenni dokihoz, de ő mindig azt felelte, hogy még nem akarja, hogy valaki ott alul vizsgáljon, szerinte nincs baj, ez természetes ennyi idős korban, de tényleg jobb lenne, hogy lehetne rávenni, hogy elvigyen?
2009. máj. 18. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj arra, hogy édesasnyád elvisz. Menj el szépen egyedül,nagy lány vagy már. És ne félj! Az orvos nem fog kárt tenni benned. Körültekintőek és tapintatosak ilyen esetekben is.
2009. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!