Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen fejletlen?...

Miért vagyok ilyen fejletlen? :" (

Figyelt kérdés
Az osztalyombol sot meg a negyedikeseknek is megvan csak nekem nincs,meg feherfolyasom sincs!! Mindenki azzal jon nekem hogy raersz meg meg hogy orulj amig nincs meg de en nem akarom hogy ne jojjon meg! :"( Miert vagyok ilyen fejletlen? a tobbiekhez kepest? :( 12/l

#osztály #menzesz #fejleltlenség
2015. jan. 23. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom én nem csináltam ügyet abból hogy megjött (pedig korán jött megnés az első években sokáig eltartott)és hogy havonta megjön,ez tök természetes dolog,minden nőnek meg van és nem csinál tragédiàt belőle.


Korábban még betét,meg tampon sem volt,csak watta még sem rinyáltak,meg csináltak világ tragédiàt ebből.


Ma már tök sok betét,tampon van,ha valaki görcsöl gyógyszer is van rá,korábban ez sem volt.

2015. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!