Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen fejletlen?...

Miért vagyok ilyen fejletlen? :" (

Figyelt kérdés
Az osztalyombol sot meg a negyedikeseknek is megvan csak nekem nincs,meg feherfolyasom sincs!! Mindenki azzal jon nekem hogy raersz meg meg hogy orulj amig nincs meg de en nem akarom hogy ne jojjon meg! :"( Miert vagyok ilyen fejletlen? a tobbiekhez kepest? :( 12/l

#osztály #menzesz #fejleltlenség
2015. jan. 23. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek máskor jön meg, ne keseredj el, egyszer meg fog neked is jönni :) viszont én is csak azt tudom írni, hogy örülj neki míg nincs ilyen problémád, hisz arról nem mesélnek neked a többiek milyen kellemetlen véres betéteket cserélgetni, esetleg mennyire görcsöl a hasuk közben, abban a pár napban az ember piszkosnak érzi magát folyamatosan (legalábbis én ezt éreztem míg nem kezdtem tampont használni), szóval hidd el addig örülj míg nincs ilyen problémád hisz utána évtizedekig bajlódhatsz vele :)
2015. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert genetikailag különbözőek vagyunk. Te pont ilyen lapot húztál. Tényleg ne aggódj, 16 éves korodig ráér. Vagy az is lehet, hogy nálatok egészségesebb az ivóvíz, kevesebb benne a hormon. Vagy túl sovány vagy, ezért jön meg később.
2015. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani amit neked mondtak. Ráérsz. Nem olyan jo érzés ám havonta görcsölni,szenvedni. Mejön majd nyugi :)
2015. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, ez teljesen normális, rengeteg lánynak jön meg 13, 14 évesen, minél később, annál jobb. Ezt anno én sem értettem meg, mert a fiúk csak a feljett mellű lányokat bámulják megebben a korban, hiszen akkor ez nekik is újdonság. De még előtted az élet. A szex meg még jóval odébb van!!!! Ahhoz agyban is meg kell érni!
2015. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én például 15 évesen kezdtem el menstruàlni. 12 évesen még szinte semmi előjele se volt. Nem kell aggódni, még ráér. 17 éves korig egészséges az is ha nem jön meg.
2015. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De csufol mindenki ezek miatt :( es kibeszelnek
2015. jan. 23. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez hozzá kell szokni. Nem mindenki ugyanakkor érik. De te legalább akkor mész strandolni/úszni, amikor akarsz (persze tamponnal mehetnek ők is, de az szerintem kellemetlenebb.) Még nem próbáltam. Nem görcsölsz, nem kell betétet cserélgetned. Szóval szerintem sok előnye van. Élvezd az életet úgy ahogy van. És legyél olyan, amilyen vagy. Ez most még téma az osztályotokban is, mert viszonylag új, de nemsokára nem lesz az.
2015. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek,senki nem,akar fejlettlenebb lenni,eltérni fejlődésben a többiektől.


Egyszerűen nem vagy még nemileg érett,de eljön még abte időd is.A csúfolódokkal,ne foglalkozz,szólj be te meg tök dedós vagy ha ezért csúfolsz,gyerekesek vagy stb.


Nekem 11 évesen jött meg és a többieknek 11,5-12 évesen,csak 2 csajnak jött meg 13-13,5 évesen.

2015. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod még annak aki csúfol,hogy lehet hogy a tested nemileg érett,de agyilag zokni vagy.
2015. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkoztam rajta,hogy jaj de jó lenne ha már megjönne,mert ciki hogy utolsók közt jön meg nekem az osztályból,de mostmár ha visszafordíthatnám az időt oda,ahol még nem volt meg akkor én lennék a leg boldogabb!Mert addig sosem tudtam hogy hanyadika van és nem is érdekelt csak mentek egymás után a napok,most meg már minden napot számolok hogy még mynnyi időm van a kövekezőig,szóval higgy itt mindenkinek,hogy sokkal jobb neked amíg élvezheted az életedet,nyugodtan,nem ,,felhősíti"be ez a napjaidat,bőven rá érsz még,ne aggódj és inkább örülj,mert nem tud hogy mennyire jó életed van még!:)
2015. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!