Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez egyáltalán?

Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
15 évesen jött meg és ez a második. Hétfőn megjött és csütörtökig folyamatosan tartott. Csütörtök este már nem volt meg. Pénteken egész délelőtt nem volt meg, délután megint megjött. Szombaton megint nem volt meg délután megint megjött de annyi is volt. Vasárnap már egész nap nem volt meg se reggel se este. És ma megint megjött. Most normális ez?? Az egyik dolog hogy nem áll be 2. alkalomra de hogy ennyire?? most ez lesz 2 héten keresztül hogy egyik nap van másik nap nincs vagy mi?

2015. jan. 19. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 évesen volt az első. Most volt a 4. Nekem úgy volt h napközben volt este semmi. Nekem csak 4 napig. Hát azt viszont nem tudom normális-e. Remélem azért kicsit megnyugtattalak -> nem csak neked ilyen fura.
2015. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!