Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jott a baratnom (mensi)...

Meg jott a baratnom (mensi) es nagyon faj a hasam, szinte kibirhatatlan. Mit tegyek, h ne erezzzem a fajasokat?

Figyelt kérdés
gyogyszeren kivul mit lehet ellene tenni? esetleg valami tea-t tudnatok ajanlani? vagy valami mast? elore is koszi.
2008. aug. 20. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a forróvizes palack szokott használni meg Cataflam... Az is segít, ha térdben felhúzott lábakkal meg kicsit hátnál megtámasztva fekszel, nekem úgy nem fáj annyira.
2008. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mi az a Cataflan? valami orvossag? koszi, a tanacsod :) mar sokkal jobban vagyok.
2008. aug. 21. 12:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem rősek a görcseim, de nekem beválik hogy egy polártakarót összehajtok és a derekam meg a hasam köré tekerem. Ilyenkor így is alszok és az jól melegít, oldja a görcsöket. Különben azt hallotam, van akinek nem a meleg a jó, hanem valami hideg borogatás.Mert ugye a meleg oldja de fokozza is gondolom a görcsöket, meg meggyorsítja az egészt.
2008. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszi a sok tanacsot.legkozelebb mar tudom,h mit kell,h tegyek.
2008. aug. 31. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!