Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is kibírhatatlan lesz...

Más is kibírhatatlan lesz menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót azóta kész hisztérika leszek mielőtt megjönne. Nem ismerek magamra,mintha nem is én lennék ez az idegroncs nőszemély. Mit tehetnék ez ellen? Van jó praktika?
2010. jan. 19. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig idegbeteg vagyok előtte már egy héttel! Mindenen sírva fakadok, már attól is, ha egy aranyos kisbabát látok vagy egy szerelmes dalt hallok. Hisztizek, veszekedek, mindenkivel bunkesz vagyok, noha igyekszem magam viszafogni XD.

24/L

2010. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*visszafogni.
2010. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem minden esetben, de én is megfigyeltem magamon, hogy érzékeny, sírós vagyok előtte. aztán mikor már megvan, akkor minden rendben
2010. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mindenért morgok,mindenbe,mindenkibe belekötök. Minden idegesít. A mérleg is többet mutat ilyenkor,ezen még jobban kiakadok,a hajam is irritál,neki mennék ollóval stb.,stb. Ördögi kör.
2010. jan. 19. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
ez tök természetes, sajnos vele jár, a megváltozott hormonszint miatt. én teljesen kibírhatatlan vagyok, kiabálok, veszekedek,kötekedek.nincs rá jó praktika, amivel enyhíteni lehetne a tüneteket,én legalábbis még nem hallottam ilyenről.maximum,hogy megpróbálsz odafigyelni, hogy ne kapd fel hamar a vizet, de mint tudjuk, ez ilyenkor teljességgel lehetetlen:D
2010. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok előtte :D

A mérleg azért mutat többet, mert a szervezeted vizet raktároz menstruáció előtt, szóval ez is tök természetes!

2010. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!