Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első kettő...

A menstruációm első kettő napja van. Nagyon szokott nekem ilyenkor a hasam de most kibirhatatlan és még hányok is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
csak akkor hányok mikor nagyon fel erösödik a fajdalom, lehetséges hogy attol faj??
2010. nov. 4. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A hányás menstruációs tünet, a hasgörcs okozza a gyomor fokozott érzékenységét, és sok nőnél előfordul ilyenkor hányás (nálam is néha). Hogy a hányástól fáj-e jobban, azt nem tudom, de "nyugtasson meg" hogy ez belefér.

Viszont ilyenkor nem tudsz tenni semmit, legalábbis én nem, mert minden kijön belőlem, gyógyszer, pia, víz, minden. Feküdj le és próbálj aludni, ha teheted.


Kitartás:)

25/L

2010. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól hánysz hogy nagyon fáj. Vegyél be görcsoldót egy korty vizzel
2010. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is szokott igy lenni. Én már pár éve Spasmalgont veszek be, ami még mindig hatott. (Azelőtt Tempalgint, Baralgetaszt vettem be)Plusz: az oldalamra fekszek, attól jobb egy kicsit. A gyógyszert még jobb forró teával , levessel bevenni(nálam legalábbis jót tesz)Nekem a hasam kevésbé szokott fájni, ha nem idegeskedek sokat.Ha kihányom a tablettát, utána nekem már kiszűnik a fájdalom is.
2010. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!