Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj lehet? Nem estem...

Szeliina kérdése:

Valami baj lehet? Nem estem teherbe? De még nem akarok gyereket.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lássan két éve vagyok együtt a barátommal és kb egy éve élünk rendeszer nemi eletet, nem védekezünk semmilyen formában és nem lettem terhes. Nektek mi a véleményetek róla? Ez bajt jelent? Mert kezdek aggódni.!
2015. jan. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfoganna egy kisbabátok, mi lenne a sorsa?
2015. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El gondolkondnánk róla felelősség teljesen.
2015. jan. 11. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az mennyire felelősségteljes, hogy még nem akartok gyereket, mégsem védekeztek?
2015. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez volt a kérdés! Én nem ezt kérdezemtem úgy hogy ne fere beszéljünk!!!
2015. jan. 12. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én nem ezt kérdezemtem úgy hogy ne fere beszéljünk!!!"


Azzal valószínűleg tisztában vagy, hogy mi itt ezen a fórumon azt nem tudjuk megmondani, hogy vannak-e akár neked, akár a párodnak termékenységi problémái. Ezt orvosok is csak alapos kivizsgálások után tudnák kideríteni, mi pedig sehogy.


Gyermekre vágyó pároknak azt szokták tanácsolni, hogy ha egy év rendszeres, védekezés nélküli szexuális élet után sem fogan meg gyerekük, akkor érdemes elkezdeni a pár mindkét tagjánál a szükséges kivizsgálásokat.


Azt kérdezted: "Nektek mi a véleményetek róla?"


Nekem az a véleményem, hogy ha valóban nem akartok gyereket, akkor az lenne a felelősségteljes magatartás, ha védekeznétek, nem majd akkor kezdenétek azon gondolkozni, hogy mi legyen a baba sorsa, ha a szándékotok ellenére megfogan.

2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!