Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy "hisztérikusa...

Normális az hogy "hisztérikusan" akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Majdnem sírfa fakadok az "idegességtöl" ha tudomásomra jut hogy valaki "véletlenül" teherbe esik,és hisztizek hogy nekem tuti nem lehet gyerekem,mert már 5 hónapja próbálkozunk és semmi :( :(
2011. dec. 9. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem normális,érthető,hogy így érzel mivel már nagyon vágysz rá de ennyire nem szabad rágörcsölni.

szerintem keress fel pszichológust.

2011. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel magadnak teszel rosszat. Mondom ezt nem 5 hónap próbálkozás után, hanem 6.5 ÉV után!
2011. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz,de nagyon megértelek!!! Én is sokszor elgondolkozom a kérdéseket olvasgatva, és agybajt kapok "Az ugye nem vagyok terhes..." című kérdésektől, mikor mi is hónapok óta várjuk a gólyát,hiába!
2011. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem normális. Ha görcsölsz rá,akkor nem fogan meg. Nekem is szarul esik hogy vannak olyanok, hogy akikre csak ránéznek vagy ráfújnak már teherbe is esett. Én "lemondtam" a gyerekről,akkor fogant meg,de azóta sem sikerült a második baba.Mi 4 éve próbálkozunk a tesóval.

NYUGI!!!

2011. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tetris ***** válasza:
65%
Egy normális nő egy bizonyos korban már "hisztérikusan" vágyik egy gyermekre. Én ebben nem látok semmi betegeset. Ha van párod, szeretitek egymást, akkor az teljesen normál állapot, ha utódot szeretnétek. Szívból kívánom, hogy mielőbb terhes legyél. És aki ennyire akar valamit, annak előbb, vagy utóbb csak-csak sikerül. No para, hol van az előírva, hogy azonnal teherbe kell esni? Ha most nem, akkor majd két hét múlva sikerül. A lényeg, hogy próbálkozzatok, és a kudarcok ne szegjék kedveteket.
2011. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
érthetőnek érthető, de minél jobban rágörcsölsz, annál nehezebb. hőmérős módszert próbáltátok?
2011. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"nekem tuti nem lehet gyerekem, mert már 5 hónapja ..."

A kishitűség, a para ellened dolgozik. Inkább látogass el ide:

[link]

2011. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

SOHA ne görcsölj rá, ha gyereket szeretnél. És kerüld a stresszt, de nagyon. Az ezzel járó felesleges agymunkát is.

Én nemrég voltam dokinál. Kivizsgálás után oda jutott, hogy a sok stressztől annyira kikészült a szervezetem, hogy még fogamzásgátlóra sincs szükségem. Egyszerűen alig működik a méhem, az is csoda hogy egyáltalán megjön minden hónapban.


Tehát ne görcsölj, mert úgy nem fog sikerülni. Lazíts, relaxálj sokat, űzd el a stresszt. Nekem a jóga segít sokat ebben.

2011. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen módszert nem próbáltunk még,egyszerüen csak együtt vagyunk és várjuk hogy ne jöjjön meg.Csak az fáj hogy másnak tényleg elég annyi hogy "ránéznek",és már terhes is.Na meg a sok "anya" aki eldobja gyermekét.Az ilyeneknek miért sikerül csettintésre?ès aki meg tényleg jó anya lenne,az miért "szenved?"
2011. dec. 9. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
"Semmilyen módszert nem próbáltunk még,egyszerüen csak együtt vagyunk és várjuk hogy ne jöjjön meg."- lehet, hogy a várakozásnál kicsit többet kellene tennetek a teherbeesésért. szerintem többre mennél vele, ha kicsit rásegítenétek a dologra, mint hogy nem teszel semmit csak másokat irigyelsz és ezáltal frusztrálod önmagad. ismerek egy párt aki csaknem két évig próbálkozott, de csak úgy, "magától" nem jött össze. a hőmérős módszerrel a második ovulációkor megfogant a baba... ne aggódj, még szinte semmin nem vagy túl, mások ezt is, azt is megpróbálnak, aztán meddőségi vizsgálatokra járnak, petevezeték-mosás, lombikbébi program, és még számos megpróbáltatás vár rájuk - még sincs annyi harag és keserűség bennük, mint benned, pedig sokkal rosszabbul jártak. így is lehet nézni.
2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!