Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy "hisztérikusa...

Normális az hogy "hisztérikusan" akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Majdnem sírfa fakadok az "idegességtöl" ha tudomásomra jut hogy valaki "véletlenül" teherbe esik,és hisztizek hogy nekem tuti nem lehet gyerekem,mert már 5 hónapja próbálkozunk és semmi :( :(
2011. dec. 9. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A ráparázás csak ront a helyzeten! Tapasztalatból mondom. Ugyanígy voltunk a párommal mi is. Nagyon akartunk már babát. Eltelt közel 1 év és semmi. Utána már nem babára hajtottunk, hanem lesz ami lesz alapon élveztük az együttléteket. Az 1. év végére megfogant a baba. Most lesz 1 éves és 2 hónapos a kislányunk. Nyugi! Nekünk a doki azt mondta, hogy 1 év sikertelen próbálkozás után szokott egyáltalán vizsgálatokat kezdeni.
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Segíthet, ha magatokhoz vesztek egy eldobott gyereket. Volt, aki már lemondott a saját gyerekről, így tett, és csodák csodája, utána már a saját gyerek is megfogant.
2011. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

meg tudlak érteni. Én is betegesen viselkedtem. Sőt volt egy vetélésem is. Aztán már minden volt, számolgatás, mindig az járt az eszembe, hogy mikor pont jó nekem stb. és nem az együttlét örömeit élveztem. Sok konfliktus adódott köztünk a férjemmel. Még ovulációs tesztet is vettem. Aztán 5 hónap után megelégeltem és nem érdekelt. Nem is gondoltam rá, úgy voltam vele, hogy nem érdekel, lehet, hogy nem is lehet. Utólag visszagondolva röhelyes volt ilyen feltételezést felállítani pusztán 5 hónap próbálkozás után. Aztán következő hónapban megfogant a kislányom aki most 4 hónapos. Tényleg tudom könnyű mondani de nem szabad görcsösen akarni.

Komolyan tapasztalatból mondom.

2011. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ne görcsölj rá. Én is amíg görcsöltem nem jött össze. De ha eltereled valamivel a figyelmed, másra koncentrálsz összejön. Én mikor megtudtam, hogy elbocsájtások lesznek azon kezdtem rágódni, hogy tuti köztük vagyok, mert az én szerződésem is lejár. Év végén tudjuk meg az eredményt. Na tessék oda se figyeltem, és itt van a pocimban 10 hete egy csöppség. Csak az kell, hogy ne rágódj rajta. Tudom milyen nehéz. ÉN 4 éve szeretnék, de párommal csak tavaly sikerült összehoznunk, de sajnos el is ment a 23 héten. Azt hittem nekem többet nem lehet, lejárt a hat hónap, sok kivizsgálással, ezzel a rossz hirrel, de helyette kaptam egy jobb, hogy babám lesz. Addig én is állandóan elsírtam magam, ha kismamát láttam pocakkal vagy megszületett gyermekével. Ráadásul 2 barátnőm megszült, 2 meg újból babát várt, a kiterjesztett rokonságban meg rengeteg a pici gyerek 2-10 éves korig.

Nagyon drukkolok nektek, de tényleg kösd le magad valamivel és összejön!

2011. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi még csak 3 hónapja próbálkozunk a párommal,sajnos pont ma reggel jött meg,pedig nagyon nem vártam.Miután fél órát bőgtem reggel a wcben rájöttem hogy ez így nem lesz jó,mert ha még fél vagy 1 év mulva jön össze csak addigra kikészülök teljesen ha így folytatom.Már minden napomat csak ez tölti ki hogy a terhességen kattogok.Muszáj lazítanod (ahogy nekem is)és elterelni a gondolataidat.Nem azt mondom hogy ne csinálj semmit,az ovulációs tesztet én is ajánlom,de próbálj inkább a szex élvezeti részére koncentrálni.
2011. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!