Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan oldjátok meg az...

Ti hogyan oldjátok meg az iskolában a menstruációt? 13/l

Figyelt kérdés
Még nem jött meg de szerintem hamarosan elkezdek menstruálni. Akiknek már meg van az hogy oldja meg a betét vagy tampon cserélését? Ha a wc re megyek az iskolában az is hallatszik hogy lélegzek nem hogy az hogy lehúzom a betétről a papírt! Ti ilyenkor hogy csináljátok? És a tampont ilyenkor mikor cserélitek? Akik betétesek azok mit csinálnak tesin,? Leülnek vagy tesiznek?

2015. jan. 2. 19:29
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Teljesen természetes dolog hogy megvan nem vagy vele egyedül így ne zavarjon ha hallják.Én az elején betétet használtam de ugyanúgy tesiztem mint mindenki mert nekem szerencsére nem szokott fájni meg görcsölni a hasam de ha neked görcsölni fog akkor inkább ülj le.Egy ideje már tampont használok és általában ahhoz mérten cserélem hogy mennyire erős a vérzésem.
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a megértő válaszát!
2015. jan. 5. 17:38
 23/28 anonim ***** válasza:

én ilyenkor mindig jó hangosan beszélek a wc-ben hogy ne hallják:)

(persze ha ott van egy barátnőm is)

2015. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy nem magadban :D köszi a választ :)
2015. jan. 11. 18:16
 25/28 anonim válasza:
Nálunk a tesitanárnőnk mivel lányokat nő fiúkat férfi tanitsa és megmondta hogy ha valakinek éppen piros betűs napjai vannak akkor szoljon neki és nem kell mindent megcsinálni
2015. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
remélem hogy velem is normális lesz a tanár :)
2015. jan. 20. 19:51
 27/28 anonim ***** válasza:

A menstruáció egy természetes dolog.

A lány wc-be amúgy is csak csajok mennek be úgyhogy köztük ez szerintem egy természetes dolog.

De a betétek eleve bevannak csomagolva egy másik papírba is úgyhogy esetleg azt már otthon is kibonthatod hogy legalább az ne legyen hangos.

Amúgy megjött már?

2015. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Tanácsolni tudom a betétnél hogy hirtelen csinálnd és akkor ugyanolyan hangot ad ki csak kevesebb ideig...semmi gáz nincs benn, én ilyenkor pont nem hívok barátnőket, mondjuk nálunk zárható a wc ajtó /ezt azért is írom mert több kérdést olvastam amiben azt írták hogy nálul nem zátható/

Ennyi,nekem a neccesebb a kivétel a táskából...első sorban ülök 😄😄😄😄

2016. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!