Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az iskolában minden héten...

Az iskolában minden héten lesz úszás, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Nem lehet majd felmentést kérni, ha megjön, mit csináljak? Tampont nem használok...


14/L



2014. nov. 21. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem tudsz úszni
2014. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy menj egyesületbe, akkor nem kell járnod a sulis tornaórákra
2014. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lehet felmentést kérni.
2014. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

természetesen lehet felmentést kérni. az osztály fele legalább lány, hát nyilván nem a te problémád egyedül.

veszélyes bemenni menstruáló nőnek a vízbe, mert sokkal könnyebben eljutnak a fertőzések a szervekbe. tampon ide vagy oda, menstruáló nő ne menjen uszodába. a szüleiddel beszéljél erről, hogy tiltakozzanak az iskolában, ha a tanár elmebeteg.

2014. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmentést KÖTELEZŐ adni!
2014. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Dehogynem lehet felmentetni magad, szép is lenne, összevéreznéd a vizet.


Megmondod, hogy bocs, tanárnő/úr, menstruálok (v. egészségi "problémám" van), és kész.


Vagy elkezdesz tamponozni.

2014. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

nem kezd el tamponozni. szép is lenne, hogy egy idióta tanár miatt tampont használjon, aki nem akar. különben is a menstruáció az nem csak annyi, hogy az emberből folyik valami, hanem sokszor görcsöl, meg én olyankor nem is érzem magamban a sok erőt, hogy teljesítsek sportban. engem ugyan senki rá nem venne, hogy menstruálva vízbe menjek. kérdező, a saját testedről te döntesz, semmilyen tanár nem kényszeríthet semmire. a szüleiddel beszélj vagy kérj segítséget az osztályfőnöködtől. a többi lánnyal is össze kellene fognotok.

Nagyon abszurd a helyzet.

2014. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha menstuálsz akkor kell nekik felmentést adniuk!
2014. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gannicus23 válasza:
A tanárok általában megértőek ebben a szituációban. Nálam ha lenne olyan hogy úszást kellene oktatni, akkor felmentést adnék ilyen esetben. Egyébként én sokszor testnevelés órán is adok felmentést emiatt...bár néha csak vissza akarnak élni ezzel, hogy ne kelljen tesizniük.
2015. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Használj tampont.

Szerintem kibírod.

2015. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!